Diskuze

Zemina, substráty, půda

Dezinfekce pískoviště


Amisek 20.06.08

Prosím poradíte cim vydezinfikovat písek v pískovišti a jakym zpusobem???


Reagovat
Re: Amisek | Tommis 16.06.17

Zkuste tohle, používá se v mateřských školkách, je to i nějak certifikováno nebo co.. https://www.prodezi.cz/…e-piskovist/


Reagovat
desire 20.06.08

Ahoooj, asi neporadím, my ho vždy vyměnili za nový a potom celé pískoviště zakrývali :roll:


Reagovat
Markmark 20.06.08

Amisku, taky radim radeji vymenit pisek… oni ty male potvory jsou zakernejsi nez si myslime :? piskoviste pak poradne vydrhni a pripadne vymyj a HLAVNE zakryvej. My honime sousedovic kocky z nasi zahrady vsim moznym i nemoznym, tak vim o cem mluvim :evil:


Reagovat
Petta 20.06.08

Naši známí čas od času dezinfikují písek dezinfekcí určenou pro bazény :idea:


Reagovat
Sany 20.06.08

Myslím že písek dezinfikovat nejde :lol: Prostě bych ho vyměnila za nový.


Reagovat
Evoe 21.05.12

Lidičky pískoviště se dá dezinfikovat jednoduchým způsobem.Stačí Savo, ale naředěné cca 4% roztok nechat 10minut půsovit prohrabat hráběmi a pak pokropit vodou. Roztok sava rychle vyprchá.To je levnější varianta pokud se sava bojíte můžete použít k tmu přmo určené prostředky např: viz web http://www.guapex.cz/…skych-hrist/ je tam i přesný postup. :)


ReagovatOblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.

Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.