Diskuze

Volné diskuse

dovolená na vode


Anonymni 26.06.19

byli jste někdo na dovolené na vodě? Přes https://www.boataround.com/cz nabízejí dobré destinace, potřebuji mít kapitánský kurz nebo si mohu kapitána zaplatit? Nevíte mi to říct? Neboť se k tomu neumím doklikat.


Reagovat
Anonymni 17.07.19

Ahoj, my jsme si v Chorvatsku půjčovali větší plachetnici a byla to opravdu zajímavá dovolená. Nezapomeň však určitě na cestovní pojištění, které se v takovémto případě hodí o to víc. My jsme jej řešili přes https://www.insiacare.cz/


Reagovat
captchaOblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.

Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.