Diskuze

Volné diskuse

dovolená na vode


Anonymni 26.06.19

byli jste někdo na dovolené na vodě? Přes https://www.boataround.com/cz nabízejí dobré destinace, potřebuji mít kapitánský kurz nebo si mohu kapitána zaplatit? Nevíte mi to říct? Neboť se k tomu neumím doklikat.


Reagovat
Re: Anonymni | Anonymni 01.11.19

Ahoj, my příští rok plánujeme dovolenou na Maledivách, poletíme s touto cestovkou https://www.maledivy-sri-lanka.cz/ a také máme v plánu vypůjčení lodě. Posím, kdybyste už zjistil nějaké bližší info ohledně toho, zda je nutno mít kapitánský kurz, dejte mi vědět. Bohužel to na jejich stránkách nedokážu dohledat, Moc děkuji, Lukáš.


Reagovat
Anonymni 17.07.19

Ahoj, my jsme si v Chorvatsku půjčovali větší plachetnici a byla to opravdu zajímavá dovolená. Nezapomeň však určitě na cestovní pojištění, které se v takovémto případě hodí o to víc. My jsme jej řešili přes https://www.insiacare.cz/


Reagovat
captchaOblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.

Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.