Diskuze

Volné diskuse

Dovolená s mužem


Anonymni 20.04.22

S mužem často jezdíme na ryby. On totiž miluje rybaření a já jsem k tomu také tak nějak přišla. Sice náhodou, ale přišla. No a co se týče vybavení, tak se nám moc líbí, když má někdo na rybách rybářské lehátko se spacákem. Ale abychom si ho kupovali oba, to ne. To by bylo zbytečné. Stejně vždy jeden hlídá a druhý spí.


Reagovat
Anonymni 27.04.22

Ryby jsou fajn. Já na ně občas jezdím i sama. Pak si pěkně užiju odpoledne u rybníka a poslouchám u toho audioknihy o podnikání. Člověk si tak moc pěkně vyčistí hlavu a neřeší svět kolem sebe. Navíc přitom konzumuje vědomosti a tak to přesně mám ráda. :) S manželem jezdíme hodně třeba na celý víkend někde do kempu, kde je možnost rybaření (nebo aspoň někde poblíž).


Reagovat
Anonymni 27.04.22

Rybaření by teda asi nebylo úplně něco pro mě. S manželem ale často pořádáme nějaké společné výlety, občas si zajedeme na nějaký wellness pobyt a tak. Letos jsme měli výročí, tak jsme si řekli, že by to chtělo něco speciálního. Na internetu nás hodně zaujaly erotické masáže, tak jsme si řekli, že to vyzkoušíme. No ani jeden z nás nakonec nelitoval. :-)


Reagovat
Re: Anonymni | Anonymni 15.07.22

Tyjo, to bych taky hrozně ráda vyzkoušela. Nemohla byste se trochu víc rozepsat jak takové erotické masáže probíhají? Já už na to právě párkrát taky narazila na internetu a říkám si, že by stálo za to na něco takového manžela vytáhnout. Bylo by to určitě zajímavé oživení, nicméně například já jsem trochu stydlivá, tak nevím jestli to nebude problém. :)


Reagovat
Anonymni 28.04.22

Když jsme s manželem měli jet na dovolenou na mácháč, zaúkolovala jsem ho nákupem nějakých lehkých letních šatů k vodě. To co mi domů týden před odjezdem přinesl mě velice rychle rozčarovalo z představy, že mám doma vkusného muže. Naštěstí jsem nákup vyřešila sama přes eshop secondhand www.onlinesekac.cz. Dokonce jsem si tam pořídila i nějaké čtivo.


Reagovat
Anonymni 06.05.22

Já jsem se rozhodla, že svého muže překvapím a koupila jsem mu zájezd do Španělska. Když si dárek na svoje narozeniny rozbalil, byl opravdu překvapený a už se nemohl dočkat. Nakonec to byla jedna z nejlepších dovolených a už se chystáme na další. Tentokrát to bude asi nějaká větší exotika.


Reagovat
Anonymni 08.05.22

My jsme byli vloni naposledy v Polsku. Pro manžela to bylo spíše pracovní, protože tam byl odpovídat na nabídky práce, ale já jsem si užila moc pěkný výlet po polských městech. Nakonec teda do Polska neodešel, z čehož jsem měla radost, protože by to znamenala buď stěhování nebo alespoň roční odloučení. :)


Reagovat
zoink 13.05.22

Za mě jsou dovolené s manželem nejhezčí, konečně máme čas sami pro sebe a máme i prostor si povídat, což je v dnešní uspěchané době se 2 malými dětmi doma prakticky nemožné. My jezdíme sami na prodloužený víkend když máme výročí svatby, minule mě překvapil kvalitní dámskou peněženkou, měli jsme „koženou svatbu“, tak pro mě bylo moc milé překvapení.


Reagovat
Anonymni 23.05.22

My jsme si s manželem koupili kola STEVENS, se kterými teďka neustále podnikáme nějaké výlety. Dovolenou v exotice jsme tedy vyměnili za cestování na kolech po celé České republice, což byla překvapivě jedna z nejlepších dovolených v mém životě. Manžel byl taky nadšený a už se těší, až zase někam vyrazíme.


Reagovat
Anonymni 26.06.22

Taky jsme letos docela dlouho přemýšleli jak to uděláme s dovolenou. Já původně chtěla jet do Chorvatska, ale nakonec jsme si řekli že raději budeme šetřit a uděláme si dovolenou někde u nás. Nakoupili jsme si tedy nějaké věci na kempování z https://armik.cz/ a nejspíš během prázdnin vyrazíme do nějakého kempu u vody. :)


Reagovat
Anonymni 08.07.22

S manželem jsme se nedávno konečně rozhodli, že poprvé na dovolenou poletíme letadlem. Vždy jsme jen jezdili autem, protože z létání máme oba veliké obavy. Kamarádka nás ujišťovala, že je to bezpečné a radila nám co nás čeká, ale také jaké jsou pravidla se zavazadly. Proto jsem si na netu našla, jak vyrobit jmenovku na kufr, aby se nám neztratily.


Reagovat
Anonymni 29.07.22

Zařídila jsem si životní pojištění již před několika lety, abych nepřidělávala starosti svým dětem, pokud by se mi něco stalo a jak se říká každý by měl mít na svůj vlastní pohřeb. Jsem vitální, ráda pracuji na zahradě a věnuji se turistice, a tak mám i úrazové pojištění, takže je zodpovědné mít pojištěný i život.


Reagovat
Anonymni 01.08.22

Dlouhá léta jsem měla problém s nadváhou, takže jsem se rozhodla trochu zhubnout před naší dovolenou. Vyzkoušela jsem asi všechny možné diety, abych zhubla, ale většinou to bylo nějaký ten kilogram nahoru a pak zase dolu jako na houpačce. Na zázračné tabletky nevěřím, jelikož bez pohybu přeci nemůžete zhubnout, a tak jsem začala pravidelně cvičit a změnila stravovací návyky, ke kterým mi kamarádka poradila užívat guaranu na udržení správné tělesné váhy.


Reagovat
Anonymni 24.02.23

No já vám teda nevím jestli je dobrý nápad s tím mým někam vlastně jezdit. On je takový zvláštní že se stejně bude zajímat jen o ty jeho rybářské potřeby a na mě se ani nebude dívat. Což je velká škoda, byly bychom bývali tak hezký pár. Ale on je hold rybář no..


Reagovat
Anonymni 27.08.23

Nám se s chlapem hrozně moc líbilo teda v poslední době v jižních Čechách. Vybrali jsme si kemp kde je blízko i půjčovna lodí Vltava která se nám postarala o veškeré zázemí. Opravdu se mi dost líbí když najdeme místo, které je kouzelné pro svou samotu ale zároveň i kulturní vyžití.


Reagovat
Anonymni 20.09.23

S dětmi teď hodně jezdíme na výlety. Naučili jsme se hodně využívat láhve mepal, které nám prostě dávají určitou jistotu v tom že se třeba děti budou moct na výletě napít a nebude je omzeovat nějaký nekvalitní materiál.


Reagovat
Anonymni 09.11.23

My jsme letos s manželem na žádné dovolené nebyli. Na zahradě jsme si totiž nechali postavit velký zastřešený bazén od https://www.albixon.cz/zastreseni/ , takže jsme léto trávili u nás. Jednak jsme na žádnou dovolenou neměli peníze a pak se mi z bazénu nikam nechtělo. Je to můj splněný sen :-) .


Reagovat
Anonymni 10.11.23

A čeho se vlastně teda bojíte nebo jako moc tomu nerozumím? Jezdím s mužem na ryby pravidelně. Je teda pravda, že jsme to museli přizpůsobit i trochu pro mě, to je pravda. Naštěstí prodej obytných vozů dneska funguje skoro všude, takže jsme koupili takový menší karavan a já tam mám takový obýváček. :)


Reagovat
Anonymni 27.11.23

Má někdo zkušenost s cestováním na sever během podzimu?? Docela nás láka zkusit hygge atmosféru v Kodani. Plány co vidět jsme už nastudovali , jen by mě zajímalo zda někdo prakitcky zkoušel Dánsko na podzim nebo v adventu. Lída


Reagovat
Anonymni 03.12.23

Právě dárky na Vánoce jsou docela složité když se nedokážete vcítit do role těch druhých, ale to nevadí. Je dobré si to tak nějak promyslet. Já třeba jenom nevím jakou vybrat masáž pro muže. On chodí někam dost často, ale přece jenom nevím co tam s ním dělají no.


Reagovat
Anonymni 02.04.24

Vzít třeba děti na rodinnou dovolenou pro mě bylo na začátku nepředstavitelné, ale od té doby co vlastně mám shovívavého manžela který takové věci přímo vyhledává, tak mně nevadí ani sjíždět třeba řeku. Teď nás obstarala https://www.luznice-pujcovna-lodi.cz/ půjčovna lodí v Táboře a bylo to moc fajn


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.