Diskuze

Volné diskuse

Dovolená s mužem


Anonymni 20.04.22

S mužem často jezdíme na ryby. On totiž miluje rybaření a já jsem k tomu také tak nějak přišla. Sice náhodou, ale přišla. No a co se týče vybavení, tak se nám moc líbí, když má někdo na rybách rybářské lehátko se spacákem. Ale abychom si ho kupovali oba, to ne. To by bylo zbytečné. Stejně vždy jeden hlídá a druhý spí.


Reagovat
Anonymni 27.04.22

Ryby jsou fajn. Já na ně občas jezdím i sama. Pak si pěkně užiju odpoledne u rybníka a poslouchám u toho audioknihy o podnikání. Člověk si tak moc pěkně vyčistí hlavu a neřeší svět kolem sebe. Navíc přitom konzumuje vědomosti a tak to přesně mám ráda. :) S manželem jezdíme hodně třeba na celý víkend někde do kempu, kde je možnost rybaření (nebo aspoň někde poblíž).


Reagovat
Anonymni 27.04.22

Rybaření by teda asi nebylo úplně něco pro mě. S manželem ale často pořádáme nějaké společné výlety, občas si zajedeme na nějaký wellness pobyt a tak. Letos jsme měli výročí, tak jsme si řekli, že by to chtělo něco speciálního. Na internetu nás hodně zaujaly erotické masáže, tak jsme si řekli, že to vyzkoušíme. No ani jeden z nás nakonec nelitoval. :-)


Reagovat
Anonymni 28.04.22

Když jsme s manželem měli jet na dovolenou na mácháč, zaúkolovala jsem ho nákupem nějakých lehkých letních šatů k vodě. To co mi domů týden před odjezdem přinesl mě velice rychle rozčarovalo z představy, že mám doma vkusného muže. Naštěstí jsem nákup vyřešila sama přes eshop secondhand www.onlinesekac.cz. Dokonce jsem si tam pořídila i nějaké čtivo.


Reagovat
Anonymni 06.05.22

Já jsem se rozhodla, že svého muže překvapím a koupila jsem mu zájezd do Španělska. Když si dárek na svoje narozeniny rozbalil, byl opravdu překvapený a už se nemohl dočkat. Nakonec to byla jedna z nejlepších dovolených a už se chystáme na další. Tentokrát to bude asi nějaká větší exotika.


Reagovat
Anonymni 08.05.22

My jsme byli vloni naposledy v Polsku. Pro manžela to bylo spíše pracovní, protože tam byl odpovídat na nabídky práce, ale já jsem si užila moc pěkný výlet po polských městech. Nakonec teda do Polska neodešel, z čehož jsem měla radost, protože by to znamenala buď stěhování nebo alespoň roční odloučení. :)


Reagovat
zoink 13.05.22

Za mě jsou dovolené s manželem nejhezčí, konečně máme čas sami pro sebe a máme i prostor si povídat, což je v dnešní uspěchané době se 2 malými dětmi doma prakticky nemožné. My jezdíme sami na prodloužený víkend když máme výročí svatby, minule mě překvapil kvalitní dámskou peněženkou, měli jsme „koženou svatbu“, tak pro mě bylo moc milé překvapení.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.