Diskuze

Bylinky a koření

Dřevěný


Flatgirl 29.05.16

Dobrý den, prosím o radu: Na naši terasu mám v plánu vysadit bylinky do dřevěných truhlíků viz. foto. Ale, nemohu přeci vysadit bylinky jen do „dřevěného obalu“ a tam směřuje moje otázka-co koupit a případně kde za nádobu do dřěveného truhlíku? Děkuji moc za případné nápady a tipy. Jsem v zahradničení nováček-jak je z příspěvku již patrné :lol:


ReagovatOblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.

Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.