Diskuze

Zahradní stavby a nábytek

Dřevěný nábytek vs kovový nábytek


Kytička101 14.09.11

Ahoj, letos nám odešel náš prastarý plastový nábytek, tak jsme se rozhodli, že na příští sezónu koupíme nábytek nový. končí léto, tak snad budou výprodeje a slevy :-D Jen se s manželem nemůžeme rozhodnou jestli radši investovat do dřevěného nábytku nebo plastového :-( co myslíte?


Reagovat
Re: Kytička101 | Adiska 14.08.12

Jé to byla éra plastový nábytek :lol: lidi to stejně furt kupují. Plast je levný.


Reagovat
kyti5 14.09.11

zde je diskuze o dřevěném-http://www.ko­nev.cz/diskuse/dre­veny-zahradni-nabytek-15/

také záleží zda ho budeš nechávat venku, či ho musíš uklízet, podle toho bych se v první řadě rozhodovala :think: :think:


Reagovat
Kytička101 14.09.11

No máme možnost to na zimu odklidit na půdu, takže budem odklízet.. Z tohoto pohledu to je právě jedno :-) Mě by spíš zajímalo jak je to s životností, údržbou atp :-)


Reagovat
Re: Kytička101 | nefrenes 26.05.12

No, já jsem pro nábytek z masivu , ale je dražší než kovový. Co se týká životnosti, doporučuji nábytek z exotického dřeva, vzhledem k venkovním teplotním výkyvům, vydrží 3× déle než masiv…


Reagovat
Re: nefrenes | Poluu 08.01.14

[citace] @nefrenes píše: No, já jsem pro „nábytek z masivu“ ale je dražší než kovový. Co se týká životnosti, doporučuji nábytek z exotického dřeva, vzhledem k venkovním teplotním výkyvům, vydrží 3× déle než masiv… [/citace] Souhlasím, že teak je pro zahradní nábytek jeden z nejlepších materiálů. Ale masiv jako takový bych neodsuzovala. Také mám doma teak lavičku a stůl a už 3 rok drží jako nová viz: http://www.seart.cz/…a-p-440.html


Reagovat
Alca666 30.07.14

My máme v pergole dřevěný nábytek . Necháváme i přes zimu. máme ho už pět let a pořád jako nový. dřevěný nábytek máme i v celém domě a jsme s ním velmi spokojení. takže za mě určitě dřevo :)


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.