Diskuze

Zahradní stavby a nábytek

Dřevoplastová terasa


zluta-pomnenka 15.03.17

Zdravím :mavam: mám na vás dotaz. Uvažuju nad dřevoplastovou terasou do mojí minizahrádky a sbírám zkušenosti :) Máte někdo dřevoplastovou terásku? Jste s ní spokojeni? Šli byste příště znovu do dřevoplastu nebo raději jenom dřevo nebo plast? Slyšela jsem že dřevoplast se lépe udržuji a taky je levnější ale vypadá to dobře jako dřevo? Díky moc za odpovědi :kytka:


Reagovat
Re: zluta-pomnenka | Simona 28.07.17

Myslíte tohle? http://www.terasybrno.cz/ Já na to narazila, poněvadž hledám z čeho právě pořídit terasu, případně aby na tom šla postavit časem zastřešená pergola. Jako jestli ta záruka zrovna tady platí, a není to podmíněno kdoví čím, tak to je dobré. Dřevo Vám tak dlouho nevydrží. Aniž byste ho každoročně napouštěli a starali se o něj.


Reagovat
Re: Simona | zluta-pomnenka 28.07.17

Ano, myslela jsem to :) Přesně kvůli té problematice dřeva jsem chtěla pořídit WPC. Nakonec jsem vybrala tady tuhle terasu http://inoutic.cz/terasy-twinson od Inouticu, přímo mám ty Twinson Terrace parkety. Napsala jsem jim a oni zařídili s prodejcem všechno potřebné, i jsem si to mohla jít osahat… není to úplně jako dřevo, ale mně to vyhovuje, hlavně protože to nepotřebuje ošetřovat.


Reagovat
Re: zluta-pomnenka | Anonymni 23.08.17

Upřímně, ty ceny za wpc jsou šílené. Dívala jsem se, že cena za prkno, poněvadž nikde se neuvádí m2 jako třeba u palubek, je od 400 Kč až do neuvěřitelných 1200 Kč.


Reagovat
Simona 28.07.17

Ještě se zeptám, od koho jste to chtěli kupovat?


Reagovat
Re: Simona | zluta-pomnenka 28.07.17

Dlouho jsem zvažovala, ale nakonec jsem terasu pořídila od Inouticu. Tady jsou přímo ty moje http://inoutic.cz/terasy-teracce


Reagovat
Anonymni 25.08.17

Já jsem to wpc objevila tady: http://www.terasybrno.cz/, ale když už máte vybráno, tak nic.


Reagovat
zluta-pomnenka 28.09.17

To teda nevím kde hledáte :) Ale hlavní rozdíl je, že i když můžou být dražší ty parkety, tak u dřeva ještě více zaplatíte za údržbu. Já ty svoje parkety nemusím nijak impregnovat nebo připravovat za zimu. Konečná cena byla ta, kterou jsem zaplatila když mi terasu položili :) tady http://inoutic.cz/…akta/twinson to píšou přímo oni a já z vlastní zkušenosti jenom potvrzuju :)


Reagovat