Diskuze

Zahradní stavby a nábytek

Dřevostavba na klíč


velunkacz 26.01.16

Chtěla jsem se zeptat, jaky mate nazor na drevostavbu. Chceme si s pritelem postavit. Zdeny dum jsme zavrhli. Firem je spousta, cenovych nabidek taky, ale rada bych vase zkusenosti. Popripade nejakou zkusenost s firmou.


Reagovat
Darina89dh 31.10.16

Ahoj, s manželem jsme si jednu nechali postavit a jsme naprosto spokojeni. Hlavní výhodou bylo to, že byla rychle postavená, takže jsme ušetřili obrovské peníze na nákladech. Také mi bydlení v ní připadá ekologičtější, blíže k přírodě. Mohla bych všem doporučit. Stavěli jsme s DDNK a starali se opravdu na jedničku, nejen, že nám postavili dům, ale také poradili s hypotékou, pozemkem a dalšími věcmi, které s tím byli spojené.

[male]Edit admin – odkaz[/male]


Reagovat
Anonymni 28.01.19

Můžu se zeptat jaké firmy doporučujete? Chystáme se stavět a zatím přemýšlíme o firmě na <a href="https:/­/mrstny.cz/dre­vostavby>dřevos­tavby – Mrštný. Pokud máte nějaké zkušenosti a podělíte se o ně, budeme rádi.


Reagovat
Anonymni 28.01.19

Můžu se zeptat jaké firmy doporučujete? Chystáme se stavět a zatím přemýšlíme o firmě na dřevostavby – Mrštný. Pokud máte nějaké zkušenosti a podělíte se o ně, budeme rádi.


Reagovat
Anonymni 23.07.19

Dobrý den, optám se Vás, jak je to s izolačníma vlastnostma dřevostaveb naproti třeba zateplenému staršímu domu s izolací? A není problém s vlhkostí spojenou s izolací polystyrenem? A jak je to s životností dřevěných domků? Nemusím se bát, že se mi domeček za 10 let rozsype? A jakou byste případně oslovili stavební firmu? Já narazil na tuhle https://ma-construction.cz/ ale nemám s nimi žádné zkušenosti.


Reagovat
Anonymni 30.10.19

Chceme do toho jít s přítelkyní taky. Jakožto forma moderního bydlení nám to připadá naprosto ideální. Bydlíme teď v bytě a pořád se tu něco rozbíjí, už mě nebaví si na vše pořád půjčovat.. naštěstí tedy máme osvědčený portál https://www.ferovepujcky.cz/…ozeni-prijmu ale chce to už trošku větší jistotu.


Reagovat
Majky 02.09.21

Současně je super mít takovou stavbu vhodně pojištěnou. Kamarádovi nedávno bouře dřeovstavbu poškodila a nezaplatili mu ani korunu. My s manželkou řešíme skoro všechny pojištění včetně nemovitosti na srovnávači https://www.kalkulator.cz/…-nemovitosti


Reagovat
Anonymni 16.11.21

My hledáme spíš chatu. Něco jako https://www.domky-delta.cz/…ro-rekreaci/


Reagovat
Anonymni 17.11.21

Jak řešíte vytápění v dřevostavbě? Máte tam „moderní“ technologie nebo volíte klasiku? Já přemýšlím, že pořídím krbová kamna s výměníkem, ale na druhou stranu bych měl rád i nějakou zálohu. Jen nevím, jestli je klasická elektřina vhodná, vzhledem k rostoucím cenám. Napadly mě soláry nebo fotovoltaika, ale to mi zase přijde jako že se to ke klasické roubence nehodí. Ale nakonec je asi na střechu dám, protože to je asi nejúspornější varianta a navíc je tady Zelená úsporám. ;-)


Reagovat
Anonymni 28.02.22

Dobrý den, měl bych takový dotaz. Jaký komín si myslíte, že by byl nejlepší do dřevostavby? Četl jsem si o tom hodně článků a spousta lidí říká, že nerezový. Takže třeba něco takového – https://www.kominycz.cz/…nove-vlozky/ ? Nebo si myslíte, že zděný by byl lepší? Já se právě pořád nemůžu rozhodnout. Co myslíte vy?


Reagovat
Anonymni 28.03.23

Taky teď zvažujeme, že bychom si nechali postavit dřevostavbu. Původně jsem si říkal, že nejlepší bude stavba svépomocí, ale nevím no. Postupně na to měním názor a říkám si, že projekt dřevostavby na klíč bude asi nakonec lepší volba. Zkoušel jsem to počítat a ten cenový rozdíl není až tak dramatický. Pokud si člověk nechá udělat dřevostavbu na klíč, tak s tím alespoň bude méně starostí.


Reagovat
Anonymni 19.05.23

Ale jsme nakupovali u společnosti https://modul-company.sk a oni provedli veškerou práci od začátku do konce, a už dva roky vše funguje skvěle. Proto vám je rádím doporučím, protože jsme s jejich službami velmi spokojeni.


Reagovat
Anonymni 01.06.23

Je to asi rok zpět, co jsme si koupili pozemek s tím, že si na něm také postavíme dřevostavbu. Bohužel ten nákup pozemku nebyl vůbec tak jednoduchý, jak jsem si původně představoval. Nakonec to i došlo tak daleko, že jsme si museli vzít na pomoc právníka, který nám pomohl všechny vzniklé problémy vyřešit. Konkrétně se jednalo o tohoto právníka – https://www.cikr.cz/


Reagovat
Anonymni 12.11.23

Taky jsme si nechali postavit dřevostavbu, protože to bylo nejrychlejší řešení a i za relativně dobré peníze. Sice nemáme v domě ještě úplně všechno hotové, ale už jsme se přestěhovali. Nakoupila jsem kartonové krabice z https://www.rajapack.cz/…ice_C10.html a hodně věcí mám ještě v nich, protože vůbec nevím, kam je dám :-D .


Reagovat
Anonymni 14.01.24

My jsme nejdřív taky chtěli dřevostavbu, ale ne na klíč. Stavěli bychom si ji svépomocí, ale pak jsme od toho upustili. Se stavbou domu mi pomáhal táta a ten s tím nemá žádné zkušenosti, takže máme klasický zděný dům a jsem hlavně rád, že už ho máme a bydlíme. Všechno jsme si dělali sami, akorát jsem několikrát využil pronájem stavebních strojů , protože vyhrabat ručně základy, ubouchat štěrk pod základovou deskou atd. ručně fakt nejde.


Reagovat
samkumar10090 26.02.24

www.aka.ms/addpc Discover the powerful synergy of your smartphone and PC with www.aka.ms/addpc . This feature seamlessly integrates the two devices, enhancing your digital experience. By linking your PC with your phone, you can enjoy improved synchronization, effortlessly sharing files, notifications, and more between both devices. If you require guidance on how to begin or use Phone Link via www.aka.ms/addpc, this guide will take you through each step.


Reagovat
Anonymni 28.05.24

Postavit si na zahradě kde bude i dřevostavba třeba kurník pro slepice abych se propojila s přírodou, to je za mě takový krátkodobý cíl. POdle mě mě pak ten život bude i více bavit, nebo se dle vás vlastně mýlím? dejte mi vědět prosím.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.