Diskuze

Ostatní okrasné rostliny

Durman


60 13.06.11

Teď jsem četla,že durman je jedovatý,takže,když mám 2 malé vnuky,tak na něj nesměj vůbec šahat,tak teď nevím,jestli ho mám někam uklidit,když ho mám na zahradě,co myslíte? :roll:


Reagovat
Hugicek16 16.05.13

Pokud se deti budou hlídat a nebudou požívat části rostliny, hlavně květ(opiat) tak to bude OK.


Reagovat
emilka12 17.05.13

Já bych ho dala někam aby na něho nedošáhli. Děti nikdy neuhlídáš.


Reagovat
jarka 5 26.09.13

Krásně mi kvetou durmany, ale noci jsou už chladný, mám strach, že mě zmrznou. Nebylo by lépe přestěhovat je na chodbu? A co s nimi dál, třeba za měsíc? :)


Reagovat
janska 27.05.15

Prosím o radu do jak velkého květináče zasadit malou sazenici durmanu není to letnička dik


ReagovatOblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.

Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.