Diskuze

Volné diskuse

Elektrikář v Praze


Anonymni 20.10.21

Dobrý den, bohužel jsem v rozvodech starého bytu narazil na problém, který nejsem sto vyřešit. Říkám bohužel, protože jako bývalého elektrikáře mě to dost štve. Nicméně byt nám rekonstruovala firma a ta dodrbala vše, co šlo. A teď vylézají kostlivci ze skříně. Nemáte někdo tip na elektrikáře v Praze 7, který by měl během tohoto týdne volno? Případně i víkend. :) Samozřejmě zaplatím úměrně tomu, že je to expresní zakázka. :)


Reagovat
Anonymni 06.12.21

Ono najít obecně řemeslníka, který může hned a je kvalitní, je fakt kumšt. Jasně, že se říká, že řemeslník, který má volno, není moc kvalitní. S tím bych i tak nějak souhlasil. Ale když jsem hledal třeba zámečnictví Jihlava, tak jsem hledal fakt hooodně dlouho a skoro neúspěšně. Ale nakonec všcehno dobře dopadlo a našel jsem zkušeného profíka, který si na mě udělal trochu času. :)


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.