Diskuze

Exotické ovoce

Exotické ovoce


Ludmila Jelínková 03.09.12

Dobrý den.


Reagovat
Re: Ludmila Jelínková | kyti5 03.09.12

Dobrý den :mavam: :mavam: :mavam:- zřejmě vás něco vyrušilo od napsání příspěvku :nevim: :nevim: :nevim: :nevim:


Reagovat
Re: kyti5 | k5 04.09.12

Dobrý den. Prosím o radu k pěstování kustovnice čínské. Mám pěkný zdravý stromek, na jaře kvetl růžovými kvítky, které však opadaly aniž by vytvořily plůdky. Kde je vchyby Děkuji.


Reagovat
tesany 23.12.16

CHci se zeptat zda pěstuje někdo Lufu? Moc mě to láká to skusit, dají se z ní udělat i žínky na koupání. :mavam:


Reagovat
Anonymni 08.06.20

No, co se týče toho exotického ovoce, tak já mám třeba hrozně ráda dračí ovoce, neboli dragonfruit. Bohužel podle toho, co vím, tak se u nás pěstovat moc nedá. Navíc se i velmi špatně shání. Právě proto si ho dopřávám alespoň v podobě tohoto doplňku stravy: https://imunity2go.harmonelo.shop/…o-life-d512/


Reagovat
Re: Anonymni | Anonymni 20.12.20

Já jsem teda celkově v potravinách hodně vybíravý, takže ať už jsem zkoušel jakékoliv pro Čechy netradiční exotické ovoce, tak mi to moc nechutnalo. Samozřejmě jím ananas, banány, apod., ale je vhodné zvlášť v zimě doplnit vitamíny z různých suplementů, já třeba používám vitamin C od https://www.senzamedical.cz/…i-vitamin-c/


Reagovat
Jana89 21.01.23

V rodině máme exotické ovoce moc rádi. Obsahuje spoustu prospěšných vitamínů a ještě je krásně sladké, takže to chutná i dětem. U nás ve městě máme jednou za čas africké trhy a je tam na výběr spoustu kvalitního ovoce. Dlouhodobě užíváme vitamín D3 a K2 , který je prospěšný pro tělo a posiluje imunitu.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.