Diskuze

Volné diskuse

Fitness náramek na běhání


Anonymni 28.09.22

Ahoj, nosí někdo z vás nějaký fitness náramek na běhání? Hodně o jeho nákupu právě přemýšlím, jen nevím jaký vybrat. Díval jsem se jaké jsou možnosti a zatím se mi celkem zamlouvá tento – https://www.mibandshop.cz/…i-mi-band-7/ Nemá ho někdo z vás? Pokud ano, jaké s ním máte zkušenosti? Mockrát díky za odpovědi. :)


Reagovat
Re: Anonymni | Anonymni 22.10.22

Zkušenost bohužel nemám, ale co vím, tak tyto náramky od Xiaomi jsou hodně oblíbené. Já na ruce nosím Apple Watch a nemůžu si je vynachválit. Jestli pro vás ale můžu mít jeden tip, tak pokud si náramek koupíte, určitě si k němu sežeňte i nějaké ochranné sklo. Také jsem to u svých Apple watch udělala. Výměna skla apple watch v případě, že praskne je sice možná, ale komu by se to chtělo řešit. :)


Reagovat
Anonymni 23.10.22

No já neběhám, protože mě to nebaví. Takže jako pro mě je tohle docela jednoduše vyřešitelná záležitost. Ale na druhou stranu hraju na bicí, takže třeba jak vybrat snare buben virbl vím stoprocentně. A navíc je to docela fyzicky namáhavé, když dvakrát za víkend taháte bicí do schodů, takže pohodička. :-)


Reagovat
Anonymni 23.10.22

Já mít fitness náramek, tak napočítá za den tolik kroků, že přestane fungovat. Pracuji totiž teďka dost na rekonstrukce bytu Praha, kde pomáhám klukům z https://www.provadime.cz, a někdy je to tedy opravdu makačka.


Reagovat
Anonymni 25.10.22

Thats great! now enjoy our easy to play and earn. We have many promos and rewards that we give to you. Come and Lets play our fachai9!


Reagovat
Anonymni 25.10.22

comprare patente originale. comprare patente di Guida


Reagovat
Anonymni 27.12.22

Xiaomi náramky jsou super, chodím běhat pravidelně a taky jeden mám. Co se ale celkem vyplatí pokud člověk chodí často běhat jsou pravidelné masáže. To opravdu pomáhá. Já teď dokonce přemýšlím i nad tím, že bych zkusila i trochu jiný druh masáží, konkrétně pak erotické masáže. Dívala jsem se, že to nabízí třeba tady – https://mataharisalon.cz/cs Mohlo by to být zajímavé. :)


Reagovat
Anonymni 13.01.23

If you’re looking for a modern game and sports betting that will give you so much entertainment i will recommend this to you. Share the best and awesome & Fun Gaming here: My site:: 메이저놀이터


Reagovat
Anonymni 22.02.23

Zdravím, já mám už rok náramek s měřením krevního tlaku z https://www.carneo.cz/fitness-naramky a jsem s ním spokojená. Mám jen ten základní, zas tak velký sportovec nejsem, abych si kupovala nějaký profi náramek, tendle mám spíš pro parádu a využívám ho hlavně jako hodinky. Ale je zajímavé sledovat, jak se mi při běhání zvedá tlak :-) .


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.