Diskuze

Zahradní stavby a nábytek

Fóliovník - stavba


Ellgom 20.04.16

Zdravím. rád bych se podělil o zajímavý konstrukční prvek pro stavbu fóliovníku. věděl byste někdo další možnosti jak postavit levně fóliovník?


Reagovat
Anonymni 09.04.20

Jinak my sme s mužem před lety stavěli foliovník a celkem dobře asi 2–3 roky sloužil a dicela pěkně vypadal (škoda, že teď nemám fotku), ale jak se nám víc a víc dařilo a mě začalo pěstování víc a víc bavit, rozhodli jsme se, že půjdeme cestou profesionálního (nebo jak to nazvat) foliovníku a jeden hodně velký koupili (https://topfoliovniky.cz/ – a mají tam i folie na foliovník, kdbyste se rozhodli někdo postavit si vlastní) a zatím spokojenost.


Reagovat
Palas 22.04.20

Já jsem o stavbě uvažoval, ale když jsem si spočítal, že bych musel stejně koupit materiál na konstrukci a plachtu + strávený čas, tak mi jednoznačně vyšlo lépe te fóliovníko koupit. Nakonec mám hezký a kvalitní z https://a-zbozi.cz/1088-foliovniky a jsem s ním spokojený- na zahradě už slouží 3 roky.


Reagovat
Anonymni 22.04.20

Taky jsem měl v minulosti tendence vše stavět, ale u toho foliovníku se to opravdu nevyplatí stejně jako u většiny věcí. Jiná záležitost by byl třeba skleník- ty se dají dnes koupit povětšinou jen z polykarbonátu a dle mých zkušeností nejsou moc kvalitní.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.