Diskuze

Trvalky

Fuchsie


habidii 31.03.11

Dobry den,prosim poradte,kolik Fuchsií by jste dali do 80ti cm truhliku..jsou zatim tak 20cm velike,co jsem videla,ze prodavaji…moooc dekuji.. :-)


Reagovat
Re: habidii | Miloslava Valinová 14.09.12

Fuchsie se před příchodem mrazíků musí uklízet. Zahradnictví Valinová


Reagovat
Kaikmanka 10.04.11

Mám taky 80 cm truhlíky a dala jsem jich tam 8. Ale fuchsie letos sázím do truhlíků poprvé, takže nevím, jestli to bude stačit.


Reagovat
habidii 10.04.11

Ahojte… :lol: Osm jo??? To ani nevim,jestli se mi tam vejde,to je nejak moc ne?? Oni se nerozrostou??


Reagovat
Kaikmanka 10.04.11

Určitě se rozrostou, ale aby byly husté co nejdřív, tak jsem jich tam dala 8. Jako muškátů, na 10 cm jeden. Uvidím, vyzkouším, případně v létě nafotím.


Reagovat
Chavcová 24.04.17

Do truhlíku dávám tři fuchsie. Osm je určitě moc. :P


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.