Diskuze

Trvalky

Fuchsie


habidii 31.03.11

Dobry den,prosim poradte,kolik Fuchsií by jste dali do 80ti cm truhliku..jsou zatim tak 20cm velike,co jsem videla,ze prodavaji…moooc dekuji.. :-)


Reagovat
Re: habidii | Miloslava Valinová 14.09.12

Fuchsie se před příchodem mrazíků musí uklízet. Zahradnictví Valinová


Reagovat
Kaikmanka 10.04.11

Mám taky 80 cm truhlíky a dala jsem jich tam 8. Ale fuchsie letos sázím do truhlíků poprvé, takže nevím, jestli to bude stačit.


Reagovat
habidii 10.04.11

Ahojte… :lol: Osm jo??? To ani nevim,jestli se mi tam vejde,to je nejak moc ne?? Oni se nerozrostou??


Reagovat
Kaikmanka 10.04.11

Určitě se rozrostou, ale aby byly husté co nejdřív, tak jsem jich tam dala 8. Jako muškátů, na 10 cm jeden. Uvidím, vyzkouším, případně v létě nafotím.


Reagovat
Chavcová 24.04.17

Do truhlíku dávám tři fuchsie. Osm je určitě moc. :P


Reagovat
Anonymni 10.10.23

Nakonec dozrají, ale zasadil jsem jich osm, aby co nejrychleji zhoustly. Zasaďte je jako muškáty, každých 10 centimetrů jednu. V létě plánuji prozkoumat dále, zkusit to, nebo obojí. geometry dash


Reagovat
samkumar10090 13.03.24

www.aka.ms/addpc is an incredible feature that allows users to seamlessly combine their smartphones and PCs for an enhanced digital experience by using www.aka.ms/addpc Users can experience greater synchronization between devices by linking their PC with their phone, sharing files, notifications, etc, between both devices seamlessly. If you need assistance getting started or using Phone Link via www.aka.ms/addpc , this guide is here to walk through every step involved.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.