Diskuze

Projekty a realizace zahrad, zahradní architekti

Garážová vrata a brány


bt-cz 16.01.11
Zdravím, sice se nejedná přímo zahrádku, ale při návrhu zahrady by se to mělo taky zohlednit - tady jsem našla zajímavou inspiraci na "garážová vrata": www.tor-master.cz tak se můžete mrknout.


Reagovat
Re: bt-cz | Anicka77 06.01.13
Zdravíčko. My jsme před nedávnem taky vybírali nová vrata pro naši garáž a nakonec jsme po konzultaci s www.proalu.cz rozhodli a velice dobře nám to vyšlo!
Reagovat
Re: bt-cz | Jan Poslušný 17.08.14
**garážová vrata**
Jak vybrat správná garážová vrata:

Dobrý den všem,

Setkáváme se s čím dál početnějšími dotazy, jaká garážová vrata si mám koupit?
Nedalo mi to a proto pár řádek o garážových vratech.

Pro zákazníka je situace na trhu dost nepřehledná, protože je spousta firem, které nabízejí garážová vrata, ale normální smrtelník o tom skoro nic neví.
Nejlepší jsou samozřejmě zkušenosti uživatelů a jejich doporučení. Dále je také důležité, jak garážová těsní a jakou mají dnes tolik diskutovanou tepelnou izolaci.
Naše firma dodává a montuje již 22 let garážová vrata Novoferm. Jedná se o německého výrobce, který dodává garážová vrata jak pro privát, tak i pro průmysl. Součástí sekčních garážových vrat je unikátní a patentově chráněný boční pohon s řemenem, který je velmi tichý, v současné době se již řídící jednotka k motoru dodává v Led provedení a spotřeba v pohotovostním režimu je pouhých 0,5W.
Tato garážová vrata se díky bočnímu motoru dají namontovat téměř do jakéhokoli prostoru.
Většina výrobců používá motory umístěné a ukotvené na stropě, vrata Novoferm se mohou namontovat i do prostoru bez stropu.

Garážová sekční vrata dodáváme ve standardní barvě bílé, také v provedení RAL, Renolit, Kašír.
Dodáváme také garážová vrata v provedení dřevo.
Pro zákazníky, kteří již mají okna dřevěná (tzv. Eurookna), vrata po dohodě se zákazníkem zasíláme k výrobci, který dodával okna dřevěná. Výrobce Eurooken provede na námi dodaná garážová vrata stejnou povrchovou úpravu, jako má zákazník okna a teprve potom vrata montujeme.
Tím má zákazník garážová vrata i okna ve stejné povrchové úpravě.

Pro lepší představu Vám posílám videa s našimi garážovými vraty.

www.youtube.com

www.youtube.com

V případě Vašeho zájmu nás můžete kontaktovat a rádi vám vyjdeme vstříc.

Jan Poslušný PEJA - BAU spol. s r. o. tel 777 878 075
Reagovat
Re: bt-cz | TomZmesk82 01.04.17
Garážová vrata za mně jedině Lomax, mám to ozkoušené, jenom pozitivní zkušenost takže bych nevolil jinak, za mně favorit - www.lomax.cz
Reagovat
Františkaa 21.07.11
Zdravíčko, pořizujeme vchodové dveře a okna a rád bych se dozvěděl názor Vás ostatních na "okna Internorm": www.wellokna.cz a "plastové zdvižně posuvné vchodové dveře": www.wellokna.cz Jestli někdo má, jak jste s nimi spokojeni. Děkuji
Reagovat
syselK 06.03.12
Tak doorhan bych si nikdy nevybral videl jsem je u souseda a ten si rve vlasy hruzou jakou blnbost udelal. Sorry ale opravdu nee.
Reagovat
Martin bm 26.06.12
Dobrý den, máte někdo zkušenosti s touto firmou? Nebo alespoň nějakou recenzi či radu na nabízený sortiment od zkušenějších, chtěl bych si u nich koupit nová vrata (pouze vrata) www.modernigaraze.cz
Reagovat
Nikolkralova 09.10.12
Dobrý den, máte zkušenosti s garážovými Kudlík " www.kudlik.cz ? Zvažuji jejich nabídku.
Reagovat
Václav Veselka 15.12.15
Chtěl bych se podělit o zkušenosti s firmou VRATASTYL pana Kubáta, který Vás naláká na slevu při zaplacení hotovosti a dopravu zdarma. Výsledek, vrata dodal po neustálých urgencích s měsíčním zpožděním, telefony nebere, pouze velice krátce pošle mail či SMS. Dodones nevím, je-li hluchý či neumí telefonovat. Ve finále mi Toptrans přivezl vrata ale chtěl po mne dobírku 840,-Kč asi za tu opožděnou dodávku. Varuji Vás před touto firmou!!!Nedovedete si představit ten měsíc čekání, když nevíte zda jste přišli o peníze nebo kdy to s Vámi praší pro nezvyklý nárust adrenalínu.
Reagovat
Re: Václav Veselka | Atastav 06.01.16
Varuji před firmou Vratastyl pana Kubáta...mi na rozdíl od pana Veselky vrata nedodal...uhrazeny 13.10.2015...pouze několik slibů, že už zboží odeslal ani po důrazných meilech nereaguje. Telefony nezvedá. Pokud je někdo další podveden, prosím o kontakt k podání společné žaloby. ***@seznam.cz

*Editace adminem 11.1.2016 - odstranění kontaktu*
Reagovat
Re: Atastav | jarda401 26.02.16
Dobry den prosim o kontakt na vas ja jsem tez naletel firme vratastyl a rad bych se s vami domluvil. dekuji Maxa
Reagovat
Re: Václav Veselka | Jitka Bedrunková 22.04.16
Dobrý den,

máme také špatnou zkušenost s firmou vratastyl, čekáme od ledna na již zaplacené vrata, pořád se vymlouvají, že už tenhle týden apod...
Prosím kdo má tyhle zkušenosti najděte si mě pod mým jménem na facebooku protože tady se emaily nezobrazují a nevím jak se dát s podobnou skupinkou lidí dohromady..
Reagovat
Pavel Roman 26.03.16
No jak se zdá, já zvolil správně… Nechaly jsem si dělat garážovky s pohonem somfy a jejich partnerem a pohoda. Přeji všem na příště šťastnější volbu.
Reagovat
Jan Poslušný 26.03.16
Dobrý den pane Maxo, je nám líto, že jste se setkal s neseriózní firmou. Pokud potřebujete řešit garážová vrata, obraťte se na nás. Garážová vrata dodáváme našim zákazníkům již velice jak 20 let. Můžete se podívat na naše web stránky peja-bau.cz kde se dozvíte více, také se můžete podívat na tomto blogu na náš dřívější příspěvek. Přeji vám příjemně strávené Velikonoce. Jan Poslušný
Reagovat
bedrunkova@gmail.com 22.04.16
Dobrý den,

máme také špatnou zkušenost s firmou vratastyl, čekáme od ledna na již zaplacené vrata, pořád se vymlouvají, že už tenhle týden apod…
Zkusím si dát svůj nick svůj email a budu doufat že ho správce nesmaže.. protože tady se emaily nezobrazují a nevím jak se dát s podobnou skupinkou lidí dohromady..
můj mobil **

*Editace adminem 28.4.2016 - odstranění kontaktu*
Reagovat
Pavel Roman 01.05.16
Pokud by někdo uvažoval o ovládání tak poběží v televizi reportáž právě o somfy... Radši to tu písnu, když vidím ty negativa…
Reagovat
Re: Pavel Roman | Pavel Roman 29.05.16
Jen pro doplnění, viděl jsem to na nově… Jak na rolety/žaluzie tak i na vjezdovou bránu…
Reagovat
Re: Pavel Roman | Pavel Sykora 03.09.16
Reklama v televizi? Tomu snad už nikdo dnes nevěří ne? Radši zajděte na nějaké forum, kde opravdu mají lidé zkušenosti se somfy…
Reagovat
Radim Bilek 02.07.16
K somfy se mohu připojit. Mám od nich pohon na vjezdovou bránu, tu Vaši reklamu jsem sice neviděl, ale reálná zkušenost pro mě znamená více .
Reagovat
Re: Radim Bilek | Koplil 30.07.16
Někde jsem četl, že i když se do kolejnice dostane jen malé smítko, tak se to zastaví, co je na tom pravdy?
Reagovat
Re: Koplil | Radim Bilek 31.07.16
No zastaví se, ale opravdu při větší překážce. Takže smítko mi to neovlivní. Loňskou zimu se tomu moc nechtělo, když napadalo 50cm sněhu…
Reagovat
Re: Radim Bilek | Hrma 05.08.16
Vybírám sekční garážová vrata a rozhoduji se mezi otevíráním na strop nebo na boční zeď. Víc by se mi líbilo otevírání do boku, ale slyšela jsem, že s tím bývají problémy kvůli nečistotám, listí a sněhu, který se dostane do vodící lišty. Prosím majitele bočního otevírání o zkušenosti se zadrhávání apod.
Děkuji za názor, velice mi usnadníte rozhodování.
Reagovat
Re: Hrma | Jan Poslušný 05.08.16
Dobrý den, reagují na váš dotaz ohledně výběru garážových vrat. Můžete si přečíst článek výše uvedený, nebo se podívejte na stránky ***. Tady budete mít dostatek informací ohledně výběru garážových vrat. Přeji příjemné čtení a dobrý výběr dodavatele.
S přáním příjemného víkendu
Jan Poslušný

[male]Edit admin - odkaz[/male]
Reagovat
Re: Jan Poslušný | Pavel Sykora 03.09.16
Odkaz je smazán, mohl by jste napsat jakou stránku máte na mysli? Děkuji
Reagovat
Re: Hrma | Pavel Sykora 03.09.16
To je dobrá otázka, já má dva známé, které mají zmíněné ovevíraní do strany. Jeden je spokojený a druhý ne. Pokud máš strach tak se mrkni třeba na rolovací vrata, tam ten problém určitě nebude.
Reagovat
Re: Hrma | Lucie Matilová 24.01.17
[citace]
**@Hrma** píše:
Vybírám sekční garážová vrata a rozhoduji se mezi otevíráním na strop nebo na boční zeď. Víc by se mi líbilo otevírání do boku, ale slyšela jsem, že s tím bývají problémy kvůli nečistotám, listí a sněhu, který se dostane do vodící lišty. Prosím majitele bočního otevírání o zkušenosti se zadrhávání apod.
Děkuji za názor, velice mi usnadníte rozhodování.
[/citace]

Asi už máte vybráno, ale přeci jen napíši svoji krátkou zkušenost. Máme sekční garážová vrata s otvíráním na strop od firmy Svět oken. Primární důvod je ušetření místa. Vrata máme od září, takže zkušenost celkem krátká, ale nemáme žádné problémy se zasekáváním či podobně. Jak píšete, pokud se do lišty dostane nečistota nebo tak, může dojít k zaseknutí a je jedno, jaká vrata máte. Záleží na tom, jak moc smetí v liště je. U umístění na stropě se to však často nestává. Hodně štěstí při výběru
Reagovat
Re: Hrma | Pavel Sykora 02.04.17
Pokud máš strach, že se ti to bude zasekávat, tak si pořiď jiný typ, například rolovací kde není vidět motor, a nebo rovnou křídlový.
Reagovat
Měděnka 21.09.16
Dobrý den, koupili jsme sekční garážová vrata s dovozem zdarma a příjemná komunikace a ochota vyjít nám vstříc. Vše bylo perfektně připravené, jen v návodu jsme tápali. Firma se jmenuje Vrata Door a mohu vřele doporučit. Nemusíte mít strach, že zaplatíte a vrata Vám nepřivezou.
Reagovat
kocka228228 30.12.16
Ja doporucuji firmu somfy. maji v rukavu opravdu super veci a je to kvalitni firma. doma mame od nich take zarizeno nekolik veci a jsme velmi spokojeni.
Reagovat
Re: kocka228228 | Pavel Sykora 02.04.17
A taky se přidávám s kladnou recenzí. Rolovací vrata s pohonem a zatím spokojenost.
Reagovat
Václav Veselka 02.04.17
Tak jsem dnes dostal příspěvek do diskuze garážová vrata a z hrůzou jsem zjistil, že ten hajzl Kubátů mnoha dalším lidem nedodal zaplacené zboží, takže já jsem asi jediný, který to obdržel, sice se ztrátou cca 900,- Kč a po měsíčním marném čekání ale dostal. Kdyby lidi četli před pořízením recenze, tak by nenaletěli, protože já psal varování v prosinci 15 a další případy byly až v průběhu roku 16. Navíc ještě jedna zkuženost. Při letošní nezvyklé a dlouhé zimě v lednu se mi rám vrat tak zkroutil, že jsme musel k zavření používat hever a při otevírání jsem měl bobky, abych to nevytrhl celé. Naštěstí jsem to dodtatečné ukotvil při montáži, takže jen to zvírání. Mráz zmizel a sním i problém zavírání. Ještě tak by potřeboval zmizet ten sviňák Kubátů, aby dále neškodil. Asi má štěstí nebo intuici, protože kdyby mě je nedodal, tak bych si pro ně přijel osobně a nedopadl by dobře. Soudy jsou na houno, jen z vás vytahají peníze a hajzl se Vám bude u soudu smát do očí.
Pro další zájemce o garážová vrata - čtěte nejdříve recenze a pak teprve se rozhodněte.
Reagovat
Re: Václav Veselka | Václav Veselka 02.04.17
Omlouvám se za chyby v příspěvku před pár minutami. Nečetl jsem to po sobě, byl jsem tak rozčílený a chtěl jsem to rychle dát do tisku, aby nenaletěli další. Zdravím
V. V.
Reagovat
Re: Václav Veselka | Pavel Sykora 30.04.17
Jeden z mála co ho trápí pravopis… V případě takových informací, si myslím, že to lidi přežijí
Reagovat
Re: Václav Veselka | jitule24 02.04.17
Jenže kam si pro něj dojet? Adresa fingovaná, nejde ho nikde dohledat...
Reagovat
Re: jitule24 | Václav Veselka 02.04.17
Tenkrát v prosinci 2016 byl hlášen asi na 3 adresách (žádná však výroba vrat) a na jedné byl, jenže už si to nepamatuji, protože po montáži jsem to vše vypustil. Zkuste dát Kubáta do vyhledávače a ono něco vypadne popř. napsat přímo na živnostenský odbor.
Reagovat
Re: Václav Veselka | jitule24 03.04.17
Bohužel jsme vše zkusili..Kubáta jsme nenašli...ale děkuji za radu i tak
Reagovat
Koska 13.07.17
Dobrý den,
připojím do diskuze i svou zkušenost. My jsme se při výběru garážových vratam taky natrápili. Elektrická vrata jsou krásná, je to moc pohodlné (oceníte především když prší :-D ) a u nás pomohly i proto průvanu. Ale předtím jsme měli špatně těsnící dřevěná vrata a opravdu by pomohlo asi cokoliv :-D

No a potom jsme teda konečně našetřili a rozhodli se pro zakoupení elektrických garážových vrat. Moc jsme se těšili - dlouho sme si do baráčku nic nového nekoupili a představa toho pohodlí, že zmáčknete čudlík a je otevřeno, byla krásná. Problémy začaly ale už v začátku - když sme sháněli dodavatele. Nejdříve sme oběhaly obchody u nás v Plzni, ale nabídka nás nijak neoslovila (buďto neměli to, co sme chtěli, nebo to bylo příliš drahý). A tak sme si řekli, že mrknem na internet. První firma, na kterou jsme narazili slibovala první poslední a protože sme ještě neměli s nákupem na internetu špatnou zkušenost, tak sme se rozhodli nakoupit u nich. Nebudu to celé rozmazávat, ale trvalo hodně dlouho, než jsme z nich dostali peníze zpátky (zboží nedodali a přestali komunikovat). No zkušenost šílená - vezmou si zálohu na výrobu zboží a vy pak nemáte ani peníze, ani zboží.

Když sme se poučili, že škudlení neni nepřináší ovoce, tak sme se obrátili na prověřený porovnávací portál StavebninyX.cz. S nimi jsme neměli nikdy špatnou zkušenost. Vrata jsme zakoupili od místního dodavatele a všechno funguje.

Snad už v životě nikomu nenaletíme. Zkušenost teda šílená :-( Ale vrata nakonec máme a je to skvělá změna. Tak lidi držte se a dávejte si pozor, komu na internetu dáváte svoje peníze. Ať nedopadnete jako my! :-)
Reagovat
Anonymni 04.08.17
Ahoj, máte někdo zkušenost s garážovými vraty od této společnosti? www.kruzik.cz Líbí se mi jejich návrh i cenová nabídka, tak by mě taky zajímaly zkušenosti.
Reagovat
Re: Anonymni | Jaja.pol 04.08.17
Ahoj, máme garážový vrata kružík už pár let a maximální spokojenost. Docela rychle vrata dodali a namontovali. Dohadovali sme se tenkrát s manželem ještě o jedné značce, a dneska je fakt rád, že sem si prosadila svou.
Reagovat
Anonymni 04.08.17
A udělali vám i vizualizaci? Mám vybraný docela atipický dekor, tak by mě zajímalo, jak to bude vypadat.
Reagovat
Re: Anonymni | Jaja.pol 04.08.17
Tak to sme si nenechávali dělat, ale zkus se zeptat, to by snad neměl být problém, ne?

Reagovat
Roman_86 19.09.17
Ahoj, jakej mně doporučíte pohon na vrata? Budeme mít sekční vrata, to už sme se rozhodli.
Reagovat
Anonymni 24.09.17
Máme tenhle a vyhovuje skvěle. Je hlavně strašně tichý a má mekký dojezd www.kruzik.cz/sortiment/pohony-vrat-a-bran/garazove-pohony/marantec.html
Reagovat
Server Error

Server Error

We're sorry! The server encountered an internal error and was unable to complete your request. Please try again later.

error 500