Diskuze

Zemina, substráty, půda

Hlína na srovnání zahrady


Ulíček 05.05.11

Prosím o radu, kde sehnat větší množství hlíny na srovnání terénu zahrady. :think: Děkuji za nápady :potlesk: :palec:


Reagovat
Ivoka 10.05.11

Ulíčku zemina se dá normálně koupit,ale na srovnání zahrady je to drahý špás. Nekopou tam blízko vás třeba základy na domky? tam by se dalo domluvit,at ti přivezou Tatrovku. U nás kopali kanalizaci,tak jsem taky získala Tatru zeminy za 200kč šoférovi na pivo.


Reagovat
liška 10.05.11

Nebo ti, co kopou bazén. My jsme měli hlínu ještě jak se kopala dálnice. Nebo, když se vybírají příkopy kolem polí, tam bývá i dobrá ornice. Ale komu říct nevím… Co zkusit dát inzerát?


Reagovat
Ulíček 10.05.11

děkuji za rady, zkusím to tu obejít, ale pole v Praze kolem široko daleko nemáme :-(


Reagovat
liška 10.05.11

Zkusila jsem do googlu hodit: hlína za odvoz a vyplivlo mi to inzeráty, zkus to projít, třeba něco najdeš. Jo, ještě mě napadlo, co zajít do Mountfieldu nebo někam, kde se prodávají bazény, nechat jim tam kontakt na sebe a třeba se něco naskytne, jak jsme kopali bazén, měli jsme spoustu hlíny. Jinak nevím :wink:


Reagovat
Ulíček 11.05.11

Díky za rady, jdu to zkusit :potlesk:


Reagovat
Caligula 28.08.12

After reading the overview over a couple of times, it becomes evident that generally process is not as unorthodox as it had once been believed to be. It makes people more confident about their abilities. Quite knowledgeable material which everybody can admire for the objectivity and revise in multiple ways. This type of thinking is respectively solid similar to http://www.effectivepapers.com/…ch-paper.php and will be in some demand.


ReagovatOblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.

Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.