Diskuze

Volné diskuse

Hluční sousedi


Anonymni 21.09.22

Dobrý den, máte někdo zkušenost se sousedy, kteří jsou fakt hluční? Jako nepřesahují žádné hygienické vyhlášky a hranice, ale prostě od nich jde pořád něco. Buď hudba, nebo hudební nástroje, nebo si nahlas pouští filmy a když už nic, tak mají pod pergolou party. Nejvíc mě štve, že jsem sousedovi poradil, jak vybrat basový buben a on se teď učí na bicí.


Reagovat
Anonymni 22.09.22

Ježíš, tak to vám fakt nezávidím. Já jsem ráda, že máme sousedy takové, jaké máme. Fakt si s nimi rozumíme a vycházíme si vstříc. Dokonce jsme letos přemýšleli, že příští rok bychom spojili zahradní altány a díky tomu si zvětšili pergolu. Fakt nemáme problém s tím se vidět třeba každý den při grilování. :)


Reagovat
Anonymni 29.09.22

Jako těžko říct, co s tím dál. Já jsem zvyklý z paneláku na to, že o sousedech člověk prostě ví. Ono se nedá stejně nic jiného dělat. Pamatuji si, že dělali sousedi nad námi nové obklady v koupelně a rekonstruovali jádro. Čtrnáct dní intenzivní práce… Jako člověk to musí přežít. Samozřejmě je to pak taky o tom, že nedělají dřív než v osm ráno a nekončí v jedenáct večer. ;-)


Reagovat
Anonymni 07.10.22

Buď to řešte rázně nebo vůbec. Za mě jiné řešení neexistuje. Já jsem třeba sousedy vyřešil tím, že jsem dal na zahradu plotové lamelové výplně, které částečně fungují i jako zvukolamy. A nemusím je řešit a hlavně na ně koukat. Protože tu sousedku bych fakt asi nevydýchal. :-D To byste museli vidět.


Reagovat
Anonymni 19.10.22

Jako samozřejmě možnost řešení hlučných sousedů je. Tady je tip na právníka, který mimo jiné řeší i občanskoprávní spory a tak si myslím, že by vám klidně mohl pomoct. Otázkou ovšem zůstává, jestli se chcete se sousedy opravdu soudit anebo jestli to nejde raději vyřešit nějakou smírnou domluvou. Vždycky je to lepší. ;-)


Reagovat
Anonymni 11.11.22

Ahoj, doporucuju pouzit treba Asko nabytek slevový kód a koupit poradnou izolaci na stenu a nechat se od sousedu trosku odizolovat. Nebo proste dojit zaklepat a domluvit se s nima at nedelaji takovy hluk, to taky funguje. :-)


Reagovat
Anonymni 09.01.23

Hluční sousedi? Hele, jedna z možností jsou samozřejmě špunty do uší. Protože ono prostě pokud to není v době nočního klidu, tak s tím nic nenaděláte. A ono kolikrát ani v momentě, kdy je doba nočního klidu. Protože i tam prostě někdy nemusíte nic nadělat. Je to poměrně komplikovananá problematika, nad kterou pak většina těch poškozených mávne rukou a buď se stěhuje nebo jinak zajišťuje.


Reagovat
Anonymni 09.01.23

Je to trvalé nebo přechodné? U nás to bylo třeba tak, že sousedi u nás týden předělávali koupelnu. Tedy nad námi. Přišli za námi ve vší slušnosti s tím, že fakt bude kravál, vrtání, ale že to bude intenzivní, ale přitom rychlé. Tak jsem si na ERV pojišťovna zařídili cestovní pojištění a odjeli na týden do Itálie… A vrátili jsme se do klidu. .)


Reagovat
Anonymni 09.01.23

Co mají sousedi za podlahu? Hodně to je na tom znát, protože někdo si ani nemusí uvědomovat, že dělá doma nepořádek, ale vám pod nimi přijde, že tam skáče stádo slonů. Někde jsem viděl právě srovnávací video o podlahách, které jasně a zřetelně ukazuje to, jaké mají různé typy podlah zvukově izolační schopnosti.


Reagovat
Anonymni 13.01.23

If you’re looking for a modern game and sports betting that will give you so much entertainment i will recommend this to you. Share the best and awesome & Fun Gaming here: My site:: 안전사설토토사이트


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.