Diskuze

Volné diskuse

Hluční sousedi


Anonymni 21.09.22

Dobrý den, máte někdo zkušenost se sousedy, kteří jsou fakt hluční? Jako nepřesahují žádné hygienické vyhlášky a hranice, ale prostě od nich jde pořád něco. Buď hudba, nebo hudební nástroje, nebo si nahlas pouští filmy a když už nic, tak mají pod pergolou party. Nejvíc mě štve, že jsem sousedovi poradil, jak vybrat basový buben a on se teď učí na bicí.


Reagovat
Anonymni 22.09.22

Ježíš, tak to vám fakt nezávidím. Já jsem ráda, že máme sousedy takové, jaké máme. Fakt si s nimi rozumíme a vycházíme si vstříc. Dokonce jsme letos přemýšleli, že příští rok bychom spojili zahradní altány a díky tomu si zvětšili pergolu. Fakt nemáme problém s tím se vidět třeba každý den při grilování. :)


Reagovat
Anonymni 29.09.22

Jako těžko říct, co s tím dál. Já jsem zvyklý z paneláku na to, že o sousedech člověk prostě ví. Ono se nedá stejně nic jiného dělat. Pamatuji si, že dělali sousedi nad námi nové obklady v koupelně a rekonstruovali jádro. Čtrnáct dní intenzivní práce… Jako člověk to musí přežít. Samozřejmě je to pak taky o tom, že nedělají dřív než v osm ráno a nekončí v jedenáct večer. ;-)


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.