Diskuze

Nemoci rostlin

Hnědé skvrny na mátě - proč?


patronkaa 11.06.17

Ahoj,

pěstuju si bylinky na parapetu v kuchyni a máta mi začala flekatět suchými fleky (viz fotku) a opadávat. Netuší někdo, co by mohlo být příčinou? Děkuju moc každému za odpověď.
[* *]


Reagovat
samkumar10090 09.03.24

www.aka.ms/addpc is an incredible feature that allows users to seamlessly combine their smartphones and PCs for an enhanced digital experience by using www.aka.ms/addpc Users can experience greater synchronization between devices by linking their PC with their phone, sharing files, notifications, etc, between both devices seamlessly. If you need assistance getting started or using Phone Link via www.aka.ms/addpc , this guide is here to walk through every step involved.


Reagovat
Anonymni 29.03.24

I am not surprised that this door company is so hyped in several forums. When I got to see their portfolio, I was awed by how unique their designs are. Visit their https://caldwells.com/…/flush-doors through this link.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.