Diskuze

Ostatní okrasné rostliny

Hnijící květ leknínu


KFC 22.07.14

Dobrý den, chtěla bych poradit, jak na leknín. Květ vyrostl nad hladinu, kvetl asi 3 dny a od té doby se nerozvil a ležel ve vodě až uhnil. Totéž se opakovalo s dalším květem, ten teď leží ve vodě a opět se nerozvíjí. Máte někdo radu, co s tím? Moc děkuji


Reagovat
Re: KFC | pucek 23.07.14

:think: Já mám leknín letos poprve, takže ani nevím, jak dlouho kvete. Ale stalo se to samé, kvetl 3 dny a pak tam plaval květ zavřený a měkký. Tak nevím jestli to tak bývá, poradťe někdo prosím.


ReagovatOblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.

Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.