Diskuze

Hnojiva

Hnojivo z listů kopřivy


Bartošová Anna 19.07.13

Všem, všem, všem zahrádkářům: letošní rok jsem začala hnojit výluhem z listů kopřivy, které máme po celé zahradě spousty, než ji zcela vyhubit, je lepší použít vzrostlé rostliny ke hnojení zeleniny, květin, keřů, ale i jahod. Podržím si vrchol rostliny jednou rukou a druhá ruka jede po stvolu a strhá tak všechny listy, ty vhodím do připravené nádoby a až je asi polovina plná, zaleji vodou do plna, po týdnu je již hnojivo připraveno k použití. Není třeba ředit, nespálí se tak hnojená rostlina, dobré je tak udělat před deštěm, aby se následně hnojivo dostalo ke kořenům. Pokud dlouhodobě neprší, tak dávám polovinu konve hnojiva a polovinu vody, zaleje se pak při jednom, zdravím a přeji úspěšné pěstování všeho :dance:


Reagovat
Re: Bartošová Anna | Lanková 19.07.13

Aničko, o hnojivu z kopřiv jsem už slyšela, také ho používá milá kolegyňka z konve Emilka. A tak když jsem si přečetla chválu i od Vás, určitě to taktéž doma zkusíme…dík Naďa :palec: :palec: :palec:


Reagovat
Giowanni 22.07.15

Já tedy dělám hnojivo u kopřiv tak, že je nechám úplně celé pokrájené rozložit v destilce a pak to ředím běžnou vodou z vodovodu a nechám odstát. Pak to ještě trochu ředím s Chilli Focusem. Voda je nahnědlá a strašlivě to smrdí, žel Chilli rostlinám a Cannabisu ten energetický gábl výtečně chutná. Všechny jsou nadprůměrně velké, až se všichni diví a já taky. Ty kopřivy jsou zřejmě opravdu zázračným hnojivem…


Reagovat
Anonymni 10.06.22

Gives you the best website address I know there alone you'll find how easy it is. 밤알바


Reagovat
Anonymni 11.06.22

Within this webpage, you'll see the page, you need to understand this data. outdoor


Reagovat
Anonymni 30.06.22

wow this saintly however ,I love your enter plus nice pics might be part personss negative love being defrent mind total poeple , west coast beats


Reagovat
Anonymni 12.07.22

I propose merely very good along with reputable data, consequently visualize it: Shibu Inu


Reagovat
Anonymni 13.07.22

This content is simply exciting and creative. I have been deciding on a institutional move and this has helped me with one aspect. 발기부전


Reagovat
Anonymni 04.08.22

It's superior, however , check out material at the street address. see more


Reagovat
Anonymni 04.08.22

Wesley Virgin has made his impact on the business and Internet marketing world both as a popular Internet personality and as a successful serial entrepreneur and investor who has made millions of dollars through his work with his company WV Media. Wesley Virgin


Reagovat
Anonymni 05.08.22

Beaver says I also have such interest, you can read my profile here: sea cows in the bible


Reagovat
Anonymni 14.08.22

I encourage you to read this text it is fun described … floor lamp placements in the living room


Reagovat
Anonymni 09.09.22

These websites are really needed, you can learn a lot. choosing cabinets


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.