Diskuze

Nakupujeme na zahradu

Hodí se k pergole


Anonymni 24.08.21

Sháníte-li příchytky kabelů, pak vás musím odkázat na https://www.schnabl.cz/. Jsem uklízečkou v obchodním centru Chodov a jelikož jsem se v mládí učila rusky, tak dokážu pochytit, o čem se dělníci na stavbě baví. Říkali, že jim šéf objednával příchytky z toho e-shopu, který ukazuji výše o několik desítek korun levněji.


Reagovat
Anonymni 25.08.21

Já to dělám tak, že vždycky navštívím stavebniny a nechám si poradit. Jezdím do jedněch stavebnin už léta, takže mě tam znají a já znám je. Což je dobré, protože se to vyplatí, zejména při současných cenách. A navíc mi nikdy neporadili nic, co by mi v reálu nefungovalo nebo bych s tím měl nějaký problém. ;-)


Reagovat
Anonymni 24.10.21

Zrovna letos jsme se k tomu s bratrem konečně dostali a na naší rodinné chalupě v Jizerských horách jsme vybudovali nádhernou a velice prostornou pergolu, kde se teď všichni moc rádi scházíme u dobrého jídla nebo vínka :-) Za mě osobně bych zmínil ohledně nákupů do pergoly i nějaké teplé oblečení, například z eshop second hand https://www.onlinesekac.cz/ , protože to se bude v zimě určitě hodit! ;-)


Reagovat
Anonymni 27.03.23

Domluvit se s nějakým soukromníkem na zasklení pergol, to není jen tak. Mnohem lepší je si najmout specializovanou firmu, která všechno udělá defacto za vás a vy se nemusíte vůbec, ale vůbec o nic starat. TO byl i náš případ.


Reagovat
Re: Anonymni | Anonymni 14.08.23

A ještě mnohem lepší je si nechat udělat pergolu od profíků, kteří vám dokáží poradit, co je pro vás nejlepší. My jsme na nich nechali stavbu naší hliníkové pergoly , takže nám maximálně vyhovuje a ani po těch třech letech, co ji máme, nemáme potřebu na ní cokoliv měnit :-) .


Reagovat
Anonymni 29.08.23

It's time to play fnaf games. You will probably be surprised with the variety of games on this gaming website. In particular, fnaf series will appear on the site.


Reagovat
Anonymni 15.12.23

Já jsem ráda za každé typy, jak vylepšit pergolu. Letos jsme byli rádi, že jsme ji stihli postavit. Manžel objednal až někdy v říjnu hliníkové profily a spojovací materiál . Naštěstí nám počasí přálo, pergolu jsme stihli postavit, ale nějaké vyladění pomocí květin, podlahy atd. to už musíme nechat na jaro, takže zatím čerpám alespoň inspiraci :-) .


Reagovat
Anonymni 17.02.24

My jsme si postavili pergolu vloni na jaře a od té doby kolem ní něco děláme. Koupili jsme si zahradní nábytek a závěsné květináče na muškáty, protože bez kytek by to nebylo ono. Určitě letos ještě další truhlíky přikoupím. Sehnala jsem je za dobrou cenu díky slevovým kupónům , tak doufám, že budou stejné akce i letos na jaře :-) .


Reagovat
samkumar10090 26.02.24

www.aka.ms/addpc Discover the powerful synergy of your smartphone and PC with www.aka.ms/addpc . This feature seamlessly integrates the two devices, enhancing your digital experience. By linking your PC with your phone, you can enjoy improved synchronization, effortlessly sharing files, notifications, and more between both devices. If you require guidance on how to begin or use Phone Link via www.aka.ms/addpc, this guide will take you through each step.


Reagovat
Anonymni 14.03.24

Já bych potřebovala nějaký tip na pergolu. Na zahradě máme zatím jenom velký zapuštěný bazén, ke kterému jsme museli ještě pořídit technologickou šachtu z https://www.albixon.cz/…icke-sachty/ na údržbu, takže se teď voda čistí sama a my ležíme u bazénu na lehátku na sluníčku, což je fajn, ale mít nějakou další možnost stínu, ne jen toho od domu, by nebylo na škodu.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.