Diskuze

Nakupujeme na zahradu

Hodí se k pergole


Anonymni 24.08.21

Sháníte-li příchytky kabelů, pak vás musím odkázat na https://www.schnabl.cz/. Jsem uklízečkou v obchodním centru Chodov a jelikož jsem se v mládí učila rusky, tak dokážu pochytit, o čem se dělníci na stavbě baví. Říkali, že jim šéf objednával příchytky z toho e-shopu, který ukazuji výše o několik desítek korun levněji.


Reagovat
Anonymni 25.08.21

Já to dělám tak, že vždycky navštívím stavebniny a nechám si poradit. Jezdím do jedněch stavebnin už léta, takže mě tam znají a já znám je. Což je dobré, protože se to vyplatí, zejména při současných cenách. A navíc mi nikdy neporadili nic, co by mi v reálu nefungovalo nebo bych s tím měl nějaký problém. ;-)


Reagovat
Anonymni 24.10.21

Zrovna letos jsme se k tomu s bratrem konečně dostali a na naší rodinné chalupě v Jizerských horách jsme vybudovali nádhernou a velice prostornou pergolu, kde se teď všichni moc rádi scházíme u dobrého jídla nebo vínka :-) Za mě osobně bych zmínil ohledně nákupů do pergoly i nějaké teplé oblečení, například z eshop second hand https://www.onlinesekac.cz/ , protože to se bude v zimě určitě hodit! ;-)


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.