Diskuze

Trvalky

Hořec-květ se zavinul a nic..


Sherry 12.05.14

Dobrý den, chtěla bych se zeptat co dělám špatně. Koupila jsem si před měsícem hezký rozkvetlý hořec, vysadila ho a hned druhej den se květ zavinul a od té doby koukám na zavinutý květy. :cert:


Reagovat
Re: Sherry | Jolana 13 20.09.14

Vodu, vodu vodu aspoň pár dní po vysazení, obzvlášť když je sucho.


Reagovat
samkumar10090 13.03.24

www.aka.ms/addpc is an incredible feature that allows users to seamlessly combine their smartphones and PCs for an enhanced digital experience by using www.aka.ms/addpc Users can experience greater synchronization between devices by linking their PC with their phone, sharing files, notifications, etc, between both devices seamlessly. If you need assistance getting started or using Phone Link via www.aka.ms/addpc , this guide is here to walk through every step involved.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.