Diskuze

Ostatní okrasné rostliny

Hořec usychá...


_Fík_65 18.10.13

Koupili jsme si hořec v květináči. Po hříchu nevím, který přesně, ale rostlinka je cca 12 cm vysoká. Postupně ale usychá a nově vyrůstající stonky jsou slabší a slabší. Je šance, jak úspěšně zazimovat v bytě tuto skalkovou rostlinu? A pokud ne, jak ji zazimovat na balkóně? Jestli někdo tušíte, budu rád, když se podělíte o názor.


ReagovatOblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.

Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.