Diskuze

Ostatní okrasné rostliny

Hortenzie stříhání


zajda2000 10.05.10

Zdravím,

poradíte prosím jak na stříhání hortenzií? A hlavně kdy stríhat?

Napište, kdy stříháte vy a jestli vůbnec (podzim, jaro…?)

Díky :-)


Reagovat
sud 30.05.10

Ahoj Zajdo,hortenzii na zimu nestřihám a jenom ji přikryji,na jaře ji potom dle potřeby prostříhám,ale čekám dost dlouho,jestli ještě ty poslední pupeny se vzbudí.Máme domeček v místě kde to vše začíná rašit a kvést pozdě.


Reagovat
60 24.05.11

já ji dostala 30.dubna,byla nádherná a pak zmrzla.Myslela jsem,že je po ní,ale celá obráží a myslím,že zas pokvete,ale mám i modrou a tu stříhám na podzim,já myslím,že je to asi jedno


Reagovat
60 24.05.11

A tohle je ta modrá,ta je ve stínu


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.