Diskuze

Volné diskuse

Hotel v Praze, kam mohu s dítětem a psem


Anonymni 21.10.21

Máte nějaký osvědčený tip?


Reagovat
Anonymni 29.10.21

My jsme se psem byli v https://www.hotel-golf.cz/


Reagovat
Anonymni 31.10.21

Ahoj, do většiny kvalitnějších a dražších hotelů tě pustí s dítětem, i s pejskem. Já nedávno přespávala s dcerkou v Praze a nebyl žádný problém, akorát už bohužel nevím, jak se ten hotel jmenoval. Pokoj vedle měl sebou zase malého pejska a také to bylo bez problémů. Pro mou dcerku mi tam připravili krásnou dětskou postýlku s kompletní výbavou, kterou měli prý odsud: https://www.luceda.cz/…tni-vybavou/. Ptala jsem se jich, protože v ní má dcera okamžitě usnula a to se často nestává.


Reagovat
Anonymni 06.01.22

Pokud chcete něco cenově přijatelného, tak to bude docela práce. My jsme bydleli v čtyřhvězdě, kde je to tak nějak normální. Hodně záleží i na tom, jak máte vychovaného pejska. Na druhou stranu rozumím tomu, že když pejsek štěká celý večer v pokoji, tak z toho sousedi nejsou nadšení. Já osobně bych spíš než hotel volila nějaké levnější apartmány nebo tak něco.


Reagovat
Anonymni 29.01.22

Ja muzu doporucit Hotel Alcron, hlavne kvuli vyhlasene restauraci. Nebo rovnou pouzij Blue Style slevovy kod a kup si zajezd do jeste mnohem hezciho hotelu nekde u more v zahranici. :)


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.