Diskuze

Zelenina

Hrach


Anonymni 28.05.18

Dobrý den,

každoročně se pokouším pěstovat zelený hrášek, ale bohužel vždycky sklidím pouze hrst lusků a pak si hrášek stejně nakonec koupím – třeba teď jsem ho zahlédla, když jsem koukala na Penny leták – https://www.letakomat.cz/…-28-05-2018/ . Zajímalo by mě, jestli nevíte, čím by to mohlo být?

Hrášek vyvazuji, okopávám, zalévám, zkrátka se o něj starám jako o kteroukoli jinou zeleninu.. myslíte, že to je špatná půda?

Díky Hela


Reagovat
Mishak 02.06.18

Může být, mám ten stejný problém. Ale u nás vím, že je to půdou. Nikdo se o ni léta nestaral, je kamenitá.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.