Diskuze

Ovocné stromy

Hryzec vodní


zorr 11.12.15

Dobjej den. chtěl bych s vámi prodiskutovat Hryzce. Mám na Turnovsku zahradu. Donedávna radost a odreagování se v krásné přírodě. Bohužel přes léto se čímdál tím víc objevovaly chodbičky pod trávou. Pak díry v zemi a víc a víc. Je jasné nad slunce co se děje. Nastěhoval se nový majitel-Hryzec. Vlasy v dírách nepomohly a mám ten pocit že… Pomůže jen těžkej kalibr. Chemie. Komplikuje se to domácíma mazlíčkama. Poradí někdo jak a kdy začít s bojem??? Má někdo zkušenosti OSOBNÍ né co někde slyšel s třetí ruky. Díky za diskuzi. Zorr


Reagovat
Re: zorr | mildanek1 22.12.15

Zkus pálivou papriku, já to sypu do děr a okolo. Zatím úspěch, zmizeli ze zahrady, fakt. Jsou čistotní a jak se trochu o tu papriku otřou, tak jim moc nechutná. Párkrát to zopakuj. Stojí to pár kaček. :)


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.