Diskuze

Volné diskuse

Hypotéka v roce 2023


Anonymni 16.05.23

Dobrý den, najdu tu někoho, kdo v letošním roce přemýšlí nad hypotékou? My s manželkou bychom rádi, ale fakt nevíme, jestli si to můžeme dovolit. Jako člověk to má propočítáme, v záloze jsou i brigády, ale chceme s tou hypotékou i stavět a ne jen chodit do práce a na stavbu se dívat jen tak z povzdálí. Dokážete někdo poradit nebo třeba jenom namotivovat? :)


Reagovat
Anonymni 19.05.23

No, jako hypotéky jsou teď fakt peklo. Jako já sám mám strach do něčeho taky jít. Rádi bychom měli s přítelkyní společný vlastní byt, za dva měsíce se bereme, takže vlastně už s manželkou. Ale jako říkám si, co kdyby nastal pracovní úraz a já nemohl splácet? Jako co s tímhle pak dělat? To je prostě peklo.


Reagovat
Anonymni 20.05.23

Ono taky pozor na to, že to není jenom o hypotéce. Hodně velkou roli pak v těch nákladech hraje třeba i elektřina a prostě tak nějak ty náklady na bydlení. Když si to spočítáte, tak vás to stojí skoro tak, jako ta hypotéka. I když je pravda, že náš dodavatel elektřiny Ústí nad Labem nám vyjednal docela dobrou smlouvu. :-)


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.