Diskuze

Pokojové rostliny

Ibišek


60 07.10.11

Tak jsem si koupila ten pěknej dvoubarevnej ibišek,už měl kvést a opadali mu všechna poupata :cry: :cry: tak teď nevím,co je špatně :think: :think: Poradíte?? :think: :think:


Reagovat
kyti5 08.10.11

To mě taky opadaly z toho si nic nedělej , je to tím jak se přenese , pokud má ibišek poupata -nemá se s ním hýbat a přenášet. Nesnáší průvan a přelití. Neboj nasadí ti nová a pokvete .Vydržať!!!!!!


Reagovat
Re: kyti5 | MILUSv 22.10.12

Ibišek před zazimováním. Zahradnictví Valinová


Reagovat
60 08.10.11

Děkuji,dnes jsme přitopili,tak si snad zvykne :think: :think:


Reagovat
emilka12 19.11.11

S IBIŠKEM SE NEMA VUBEC HYBAT.NEJLÍP JE MU V LÉTĚ VENKU A PŘEZ ZIMU NA PARAPETU


Reagovat
ORCHILA 05.11.12

POTŘEBOVALA BYCH PORADIT, ŽLOUTNOU MI LISTY A OPADÁVAJÍ I POUPATA, MĚLA JSEM NA NICH SVILUŠKY TAK JSEM JICH PÁR POCHYTALA NA TY ŽLUTÉ LEPICÍ PÁSKY, TAK TED NEVÍM. ORCHILA


Reagovat
emilka12 05.11.12

@ORCHILA To chce chemii, já používám biolit nebo dostaneš v koupit tyčinky na zapíchnutí do země. :potlesk: :potlesk: :potlesk:


Reagovat
ORCHILA 10.11.12

Díky za radu určitě vyzkouším, ORCHILA. :P


Reagovat
ORCHILA 26.12.12

Zkoušela jsem všechno možné i postřiky i pásky na molice, když už jsem byla v koncích nakonec jsem ibišky ostříhala, dnes už jsou pěkně obrašené, snad mi na jaře zase pokvetou. :hug: :hug: :kytka: :nevim:


Reagovat
emilka12 26.12.12

Atˇse jim daří, já mám na vánoční hvězdě puklice, to bude zase boj :nevim: :nevim: :nevim: :pocitac: :pocitac: :pocitac: :pocitac: :pocitac: :pocitac: :cert: :cert: :cert: :cert: :cert:


Reagovat
ORCHILA 04.02.13

Ty ibišky, které jsem ostříhala mi obrašily, ale mám ještě jeden ten mi zrovna kvetl a dařilo se mu, pak jsem, ale také zjistila, že mi něco leze v hlíně a lítali mi kolem nějaké mušky, dostala jsem tedy podezření na svilušky začala jsem jej tedy stříkat postřikem proti sviluškám, když však jsem chtěla ibišek přesadit do jiné hlíny, zjistila jsem, že už nemá téměř žádný kořen tak nevím jestli se mi jej podaří zachránit, posílám foto. :nevim: :nevim: :nevim:


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.