Diskuze

Ovocné stromy

Jabloň a další otázky


scirius 05.05.13

Máme letité stromy. Na dvou z nich se přes zimu objevila červená barva kmene.Je to nějaká nemoc? Můj děda, který založilzahradu miloval vysokokmeny. U několika máme problém i na štflích ořezávat stromy. Jsme poměrně těžcí a tak si nedovolíme lézt po tenčích větvích. Je jedinou možností postupná likvidace a pěstování nových-zákrsů?


Reagovat
véna 60 04.01.15

Jak se zbavyt vlnatky, která způsobuje nádor mladých výhonů jabloní. Co s ní a čím to z jara postříkat. Obalila mne bílým celé labloně. dík za pomoc a odpověd. Vena…


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.