Diskuze

Volné diskuse

Jak jste si užili Vánoce?


Anonymni 26.12.22

Tak co? Jak jste si užili svátky? A co jste dostali? Já se musím pochlubit s jedním dárkem, který jsem teda opravdu nečekala. Přišel s tím můj manžel. Objednal nás oba totiž na erotické masáže Praha do https://mataharisalon.cz/cs Dost mě to překvapilo, zrovna od něj jsem něco takového fakt nečekala. Ale moc se na to těším až tam půjdeme. :)


Reagovat
Anonymni 27.12.22

Máte někdo doma ještě v dnešní době schované vzduchovky a nebo to je už přežitek doby a dnes se takové věci už používají maximálně tak někde na vesnicích? Dejte vědět, protože mě moc zajímá jak se ostatní k té střelné zbrani z komunismu staví.


Reagovat
Anonymni 31.12.22

Vánoce byly super. Mě hrozně potěšil manžel. Dostala jsem od něj totiž iPhne 11 Pro Max z https://www.jabkolevne.cz/…-11-pro-max/ který jsem už opravdu dlouho chtěla. Nechtěla jsem úplně ten nový, tento starší mi bohatě stačí. Už si tu s ním pár dní hraju a je to fakt parádní hračka. A hlavně teda ty fotky jsou skvělé.


Reagovat
Re: Anonymni | Anonymni 08.02.23

Jéé, ten bych taky chtěla. Já jsem si pod stromeček sama sobě nadělila Apple Watch. Taky starší z druhé ruky, ale plně funkční. Už jsem je chtěla dlouho, tak jsem si to konečně splnila. Jen teda bohužel řemínek není v úplně nejlepším stavu. Už mám ale z https://www.ireminky.cz/…apple-watch/ objednaný náhradní, tak snad bude sedět a zvládnu to vyměnit. :)


Reagovat
Anonymni 03.01.23

Já myslím, že u nás ty Vánoce byly trochu netypické. Jelikož jsme byli s manželem nemocní, tak jsme nikam moc nejezdili a zůstali jsme doma. :) No, ono se to hodilo. Dostala jsem od manžela sexy spodní prádlo a tak jsem se v něm mohla alespoň pořádně ukázat a nečekat na to, až na to bude čas po novém roce. :)


Reagovat
Anonymni 06.01.23

Já jsem si je teda užil hodně moc. Největší radost mi udělala luxusní peněženka, kterou jsem dostal od manželky. Teda aspoň myslím, nebo spíš doufám, protože ona se tvářila tak nějak záhadně. Ale já si teda myslím, že to byla skutečně její práce. Ona je takový můj poklad, který přesně ví, co zrovna potřebuji. :)


Reagovat
Anonymni 13.01.23

If you’re looking for a modern game and sports betting that will give you so much entertainment i will recommend this to you. Share the best and awesome & Fun Gaming here: My site:: 안전사설토토사이트추천


Reagovat
Anonymni 03.03.23

U nás tyto Vánoce proběhly tak nějak standardně. Na Štědrý večer nás navštívily děti, rozdali jsme si dárečky a zbytek svátků jsem byla doma a relaxovala jsem. Jako dárek jsem dostala nové výměnné jehlice knitpro na pletení, tak jsem se je hned během svátků rozhodla vyzkoušet a musím teda říct, že mám z toho dárku opravdu velkou radost. :)


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.