Diskuze

Ovocné stromy

Jak ovocný strom přimět neplodit?


MiKKC 17.08.11

Dobrý den. Mám dotaz ohledně hrušky. Tvoří nám příjemný stín nad domkem, ale přítelkyně má alergii na vosy. Strom se nám nechce pokácet, ale hrušky nám padají přímo na domek a předsíň. Rádi bychom ho nechali, ale jen mu zabránili v květu. Pokud něco takového lze tedy. Děkuji za případný typ.


Reagovat
Sadílek 28.06.17

Vyměňte přítelkyni.


Reagovat
Anonymni 21.08.22

From some point on, I am preparing to build my site while browsing various sites. It is now somewhat completed. If you are interested, please come to play with baccarat online !!


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.