Diskuze

Bylinky a koření

Jak pěstovat rozmarýnu?


petruskach 19.12.12

Dobrý večer, chtěla jsem se zeptat proč mi každý rok jak začne zima zaschne rozmarýna. Vím, že se dá v bytě pěstovat i několik let já však každé jaro musím pořizovat novou rostlinu. Mám jí v létě venku za oknem na jih a na podzim ji dávám za okno na tu samou stranu. Letos jsem udělala i pokus, že jsem si koupila pnoucí druh, který jsem umístila na lednici a celé jaro -léto byla zdravá a jak udeřila zima také zaschla.Tak co se jí pořád nelíbí? Velmi děkuji za všechny rady Petra :roll:


Reagovat
zhbobo 21.12.12

Rozmarýnu pěstuji již mnoho let mám ji v květináči za oknem na východní stranu. S pěstováním nemám žádný problém běžná zálivka normální zahradní zemina. Prodlužující výhony zaštipuji aby se dál větvila. :potlesk: :lol:


Reagovat
Re: zhbobo | mijaita 06.04.13

[citace] @zhbobo píše: Rozmarýnu pěstuji již mnoho let mám ji v květináči za oknem na východní stranu. S pěstováním nemám žádný problém běžná zálivka normální zahradní zemina. Prodlužující výhony zaštipuji aby se dál větvila. :potlesk: :lol: [/citace]

Za oknem i pres zimu? To snad ne? Snasi snad mraz?


Reagovat
Re: mijaita | pucek 06.04.13

Rozmarýna mráz nesnáší, v létě venku, na zimu doma u okna.


Reagovat
Re: pucek | zhbobo 06.04.13

Zdravím mijaita, rozmarýn pěstuji za oknem jak jsem napsal samozřejmě né venku ale na parapetu v bytě. :think: :potlesk:


Reagovat
pucek 28.12.12

Některou zimu mi doma přežije, jindy ne. Letos se zatím drží. Zalévám až když je suchá a denně ji rosím. Možná to chce. U okna ji nemám, není místo, jsou tam orchideje. Tak držím palce :mavam:


Reagovat
ZAHRADNÍK 23.01.13

www.zahradnictvi-branka.cz


Reagovat
Re: ZAHRADNÍK | pucek 23.01.13

Tak jsem nakoukla, nabídku máte pěknou. Přibyde ještě něco do jara? Budu o tom uvažovat :roll:


Reagovat
Re: pucek | ZAHRADNÍK 23.01.13

Děkuji že jste náhlednul, my postupně doplňujeme a dopisujeme, jsme rodinné zahradnictví takže pěstujeme vše co se pěstovat dá, takže pokud máte nějaké speciální přání tak určitě napište určitě se to u nás najde.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.