Diskuze

Zahradní stavby a nábytek

Jak probíhá realizace střechy na klíč?


admin 12.02.18

Jak probíhá realizace střechy na klíč?

Střecha představuje velice důležitou součást každého stavení, tudíž se nedoporučuje její realizaci podceňovat. Před dvaceti lety se používaly úplně jiné materiály než v současné době, a proto se spousta majitelů rodinných domů pouští do rekonstrukce, která prodlouží životnost samotné nemovitosti.

Špatně odvedená práce se projeví velice brzy, například začne pod střechu zatékat, krytina nezvládne nápor sněhu v zimním období a podobně. Pokud chcete podobným problémům předcházet, svěřte práci do rukou specialistů. Jakmile zadáte do vyhledávače slovní spojení „střechy Praha“, zobrazí se vám hned několik firem, ovšem ne všechny dokážou naplnit vaše očekávání. Abychom vám usnadnili procházení recenzí, doporučujeme firmu Střechy Novák, která má na poli se střechami dlouholeté zkušenosti.

Střechy na klíč

Jestliže prahnete po střeše, která nebude nic postrádat ani po funkční, ani po estetické stránce, budou muset ruku k dílu přiložit různí řemeslníci od tesařů a klempířů přes pokrývače až po kominíky. Z tohoto důvodu se spousta lidí rozhoduje pro střechy na klíč, což znamená, že oslovíte pouze jednu firmu, která se o dílčí práce postará sama, a tak nemusíte každého řemeslníka hledat a platit zvlášť. V podstatě vy si objednáte službu a přijdete k hotovému dílu.

Střecha pro novostavbu i starší nemovitost

Ve stavebním průmyslu se trendy mění poměrně rychle, přičemž střechy nejsou výjimkou. Z tohoto důvodu se majitelé rodinných domů pouští do rekonstrukce střechy, a to v okamžiku, kdy stávající střecha nesplňuje vysoké nároky.

Společnost Střechy Novák se nebrání ani střechám pro novostavby, ani rekonstrukcím stávajících střech. Dokonce se bez jakýchkoliv problémů vrhne jak na rodinné domy, tak i na činžáky s luxusními byty. Občas vystačí pouze drobná oprava střechy, která potom ještě bude sloužit několik let. O všem vás však odborná firma, která každoročně zrealizuje 300 střech, informuje.


Reagovat