Diskuze

Ostatní okrasné dřeviny

Jak řízkovat olenadr


hluchavečka 08.07.12

Zdravím, poradí někdo kdo má zkušenosti s řízkováním oleandru? Kdy odebírat řízky, jak velké, co s nimi dál…knížky a net jsou toho plné, moc ráda bych slyšela nějakou dobrou osvědčenou metodu :) díky :kytka:


Reagovat
BIAAabc 10.07.12

Dobrý den, čerstvé výhonky asi roční sestříhnout a na dolním konci naříznout ostrým nožem. Vložte doprostřed zrnko pšenice. Celé zasadit do kypřejší zeminy a mít stále vlhké. Asi za tři týdny se zakoření. V případě, že se výhonek ujme lístky zústávají svěží, nezvadlé. Můžete proto dát zakořenit do jednoho květináče 3 výhony.


ReagovatOblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.

Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.