Diskuze

Pokojové rostliny

Jak se jmenuje tahle rostlina?


TerezaP 27.08.12

Zdravím, chtěla bych se zeptat, jak se jmenuje tahle pokojová rostlina? moc se jí nedaří, tak bych ráda věděla co jí chybí.. přikládám fotografie. Děkuji za odpovědi :kytka:


Reagovat
Re: TerezaP | emilka12 20.09.12

[citace] @TerezaP píše: Zdravím, chtěla bych se zeptat, jak se jmenuje tahle pokojová rostlina? moc se jí nedaří, tak bych ráda věděla co jí chybí.. přikládám fotografie. Děkuji za odpovědi :kytka: [/citace] Nevím jak se jmenuje, ale potřebuje malo vody, někdy je uplně suchá. Letos jsem ji dala na balkon na jižní stranu, na zem a je vidět že ji to prospělo. A nesnáší suchy vzduch :mavam: :mavam:


Reagovat
pucek 30.08.12

Ale nevím přesne, no vyndala bych ji z hlíny a prohlédla kořeny, jestli nemá uhnilé. Všechny špatné odstřihat a znovu zasadit, lépe do nové hlíny. Mám zkušenost, že draceny se nesmí moc zalévat. Někdy je lepší celý spodek uríznout a dát zakořenit do vody a po zasazení zalévat jednou týdně. Ať se kytička uzdraví :mavam:


Reagovat
faflina 07.09.12

Prosím co to je za kvítečko


Reagovat
kyti5 07.09.12

Je to columnea


Reagovat
pucek 07.09.12

Je to Aeschynantus, právě mi kvete.


Reagovat
PeeKay 20.09.12

Já si myslím, ale netvrdím to s jistotou, že ona první zmíněná kytka bude nějaké bromélie. Pokud mám pravdu, tak ta vám v „obyčejné hlíně“ neporoste.


Reagovat
faflina 26.05.13

Opět dotázek co je to za kvítí??? poradíte někod myslela jsem kejklířka, ale nějak nevím! jo květy mi opadly zrovna tak sem je vyfotila na zemi


Reagovat
kyti5 27.05.13

Je to nemesia :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam:


Reagovat
Veruš112 27.05.13

Ahoj, taky bych se ráda zeptala, jestli někdo nevíte jméno této rostliny. Má cibulku, kterou nevím, jestli když přesazuji mam nechávat venku nebo dávat do hlíny.. Má ráda celkem vlhčí zeminu, celkem se jí daří. tohle už je rozmnožený, větší květinku jsme měla asi 4–5 let, ale přesazovala jsem jí a tu nejstarší vyhodila.. když se zalomí, seschne do růžova. Myslím, že se jí nedaří špatně, ale mohlo by lépe. Znáte ji? děkuji všem za odpovědi.. :kytka:


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.