Diskuze

Ostatní okrasné rostliny

Jak se jmenuje tato květina


M.W. 18.01.11

Pomohl by mi, prosím, někdo pojmenovat květiny na této adrese: http://www.fotky-obrazy.cz/index.php?…. Jsou zde čtyři snímky pojmenované pouze jako žlutá květina. Děkuji


Reagovat
kyti5 19.04.11

troufla bych si říct, že je to kamzičník :oops:


Reagovat
Magdalenka73 24.04.11

Tak já s určitostí poznávám ty dva žluté květy, což je rudbekie.Tu mám :wink:


Reagovat
chrudimačka 15.05.11

já bych ta kvítka viděla takto:

obrázek s názvem :

  1. žlutý květ – by mohla být krásenka sírožlutá
  2. dva žluté květy – na sto pro třapatka (rudbekie)
  3. žluté květy 2 – snad denivka
  4. žluté květy 3 – z obrázku se nedá poznat

Reagovat
60 23.05.11

Vy jste takový znalec,je tohle ,Veronica špicatá? Díky za odpověď


Reagovat
chrudimačka 30.05.11

Podle neolistěného stonku a sedmi okvětních lístků si myslím, že na fotce rozrazil není. Dvě sazeničky Veronica spicata jsem si koupila ale teprve letos , tak zatím nemůžu porovnat :-).


Reagovat
60 07.06.11

Prosím,znáte ji?jak se jmenuje?


Reagovat
larkinh 11.05.12

Tuhle kytku jsem vyfotila ve Skotsku volně rostoucí. Vysoká určitě 1,2 metru, větví se, ale ne nijak hustě, má výrazné květy v průměru asi 5 cm… Neznáte její jméno?


Reagovat
Re: larkinh | kyti5 11.05.12

Bude se jednat o druh Hlaváče


Reagovat
Re: kyti5 | larkinh 14.05.12

[citace] @kyti5 píše: Bude se jednat o druh Hlaváče [/citace] Díky moc.


Reagovat
Werbra 05.08.12

Zdravím :) Znáte prosím někdo jméno téhle kytičky :think: http://img.janforman.com/…0104crae.JPG ? Děkuji


Reagovat
Jizeko 19.08.12

Prosím nevíte, co je tohle za rostlinku? Díky Jiřka


Reagovat
Jizeko 19.08.12

A ještě jedna. U sousedů a té nevědí.


Reagovat
Re: Jizeko | kyti5 19.08.12

Ta od sousedů je líčidlo jedlé :mavam: :mavam: :mavam: většinou semínka přinesou ptáci a dobře zakoření


Reagovat
Re: kyti5 | Jizeko 20.08.12

Díky moc. Když si jeden ten plůdek utrhnu, zasadím, vyroste mi? Líbí se mi. Díky JIřka


Reagovat
Re: kyti5 | danka65 14.08.15

Děkuji


Reagovat
Re: danka65 | Jizeko 14.08.15

[citace] @danka65 píše: Děkuji [/citace] To je Nocenka, kvete ve stínu, nebo v noci. Nesnáší přímé slunce. Je ve více barvác i žíhaná. Sbírají se semínka, nebo je li mírná zima, nevymrzá.


Reagovat
Re: Jizeko | danka65 15.08.15

Takže vyndavat na zimu nemá cenu?


Reagovat
kyti5 20.08.12

Až ty plůdky jakoby seschnou tak to se sází, ale myslím, že se ptáci postarají o rozsemenění :mavam: :mavam: :mavam:


Reagovat
Jizeko 22.05.13

Prosím, nevíte někdo, jak se jmenují tyto rostliny? Objednalajsem si vloni nějaké trvalky a tohle mi letos vyrostlo.:-) Děkuji moc. Jizeko


Reagovat
Jep 23.09.13

Dobrý den, potřebovala bych poradit. Nemůžu přijít na jméno této květiny. Fotila jsem ji v chorvatsku. Kdyby náhodou jste věděla, moc děkuji.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.