Diskuze

Volné diskuse

Jak vyčistit fasádu


Anonymni 21.09.17

Ahoj, máte někdo zkušenost s mytím fasády? Dělali nám u baráku novou kanalizaci a jak se prášilo, tak sme to docela schytali. Dík za tip.


Reagovat
Anonymni 21.09.17

Nám čistila barák umyjem-to.cz a byly sme spokojení.


Reagovat
Anonymni 21.09.17

To znám. Taky sme měli fasádu jak prase. Zkoušel sem to sám, ale moc dobře to nedopadlo. Dostal sem akorát kartáč od manželky a musel stejně zavolat profíky.


Reagovat
Anonymni 13.12.18

Také už jsme měli fasádu docela zašlou a tak jsem se rozhodl, že bych ji přecejen mohl trošku vyčistit. Půjčil jsem si tedy posuvné lešení z https://www.scaserv.cz/ ,abych měl přístup i k méně dostupným místům a s chutí se na to vrhl. Myslím, že vše dopadlo podle představ a já jsem tak zas o jednu zkušenost bohatší.


Reagovat
captchaOblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.