Diskuze

Kaktusy a sukulenty

Jak zachránit aloe vera...


Targi 27.02.15

[velke] PRO BYLINKARE, resp. ZAHRADKARE SE ZKUSENOSTI: Prosím, nevite někdo zkuseny, jak by se dal zachránit sukulent aloe vera :nevim:? Je tak v zbidacenem stavu a rada bych dala aloe do kupy. Nemyslím ze je to do popelnice, je mi ji skoda :think:. Budu rada, když někdo poradite jak na to. Foto je v příloze.[/velke]


Reagovat
Re: Targi | emilka12 27.02.15

Ober suché lístky. a mužeš protrhat ty rostlinky co se ti nelíbí. Také mužeš vyměnít vrchní zeminu :mavam:


Reagovat
pucek 28.02.15

Nebo bych ustřihla koncové růžice a po zaschnutí je nechala zakořenit ve vlhkém písku. Taky to jde s těmi malými rostlinkami dole u květináče. My to takhle loni dělaly se sousedkou a podařilo se, je to sukulent, vyroste i z listu.


Reagovat
Targi 26.03.15

Ahojte! Tak jo, já teda zkusím o víkendu, a snad se i mně to podaří :-) Díky za radu, lidičky ;-) :dance:


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.