Diskuze

Exotické ovoce

Jak získat plody citronu


Zuzka a Milan Edlovi 25.01.12

Dobrý den před 3 lety sem si zasadil pecku z citronu do vrhlíku a už mam 1,5 metru vysoký.Mohl by mi někdo poradit jak docílim plodu(jestli to teda půjde z toho)?Předem děkuji moc.


Reagovat
Re: Zuzka a Milan Edlovi | emilka12 25.01.12

Z pecky vám rodit nebude.Musí se naroubovat.MĚli jsme stromek z Citronové pecky.byl :| KRÁSNY ALE NIKDY NERODIL


Reagovat
Re: Zuzka a Milan Edlovi | vaclav4 19.12.13

Zdravím Dostal jsem se sem až teď myslím na konev.cz. Jak roste citroník? Citrusy ze semen plodí až po 15 letech.Od známého citrusáře nechat naroubovat už z plodící rostliny a on i poradí jak pěstovat. Je potřeba napřed vědět kde pěstovat. Některé rostou bez problémů v bytě jiné ve skleníku…Já je pěstuji ve skleníku a např. v citronech jsem samozásobitel. Nashle. vaclav4


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.