Diskuze

Hnojiva

Jaká hnojiva?


Hugicek16 27.06.13

Ahoj, jaká používáte hnojiva např. na balkonovky? Nebo která se vám osvědčila? Já začal používat kristalon plod a květ i gold, tak čekam na výsledek. Ale myslí že jiřinkam chutná. :think:


Reagovat
Re: Hugicek16 | Lanková 27.06.13

…taktéž Kristalon plod a květ…Naďa :mavam:


Reagovat
Re: Lanková | Hugicek16 27.06.13

[citace] @Lanková píše: …taktéž Kristalon plod a květ…Naďa :mavam: [/citace]
nu a jaké jsou dojmy a pocityM :palec:


Reagovat
Re: Hugicek16 | Lanková 27.06.13

…no dobré, to je jasnýýý! N. :palec:


Reagovat
Re: Hugicek16 | pckop 27.06.13

Používám dlouhá léta tekutý Floran, na květiny doma i venku a zeleninu. Jeden rok jsem zkusil Kristalon a zase jsem se k Floranu vrátil.


Reagovat
Re: Hugicek16 | Pavel Bělský 22.05.17

Na balkonovky, hlavně na muškáty, používám Hnojivo organominerální FLORIA pro muškáty, objednávám si ho na tipa.eu


Reagovat
Re: Pavel Bělský | Jonáš Hynkovice 19.06.17

Já taky objednávám hnojivo na zahradu a balkon na tipa.eu, I to hnojivo Floria se mi osvědčilo.


Reagovat
bumble-bee 27.06.13

Asi 4 rokem používám také krystalická hnojiva. Na všechny kvetoucí doma, včetně orchideje, i balkonovkám dávám hnojivo Floria pro muškáty – složení NPK – 18–9–22 + mikroprvky. Koukám na Kristalon plod a květ: NPK 15–5–30 + mikro. Tak to máme podobné. S Florií jsem spokojená, kytkám taky chutná :-)


Reagovat
emilka12 27.06.13

Ze začátku jsem hnojila slepičíma granulama a tedˇkristalon. :mavam: :mavam:


Reagovat
Hugicek16 27.06.13

Kristalon mam jen na kytky, ale na ovoce a zeleninu bych hledal mozna neco jinyho


Reagovat
Anonymni 16.11.19

Já mám skoro na všechny květiny speciální hnojiva, třeba hnojivo na chrysantémy jsem kupovala přes https://www.chemicor.cz/hnojiva/ a myslím, že se opravdu vyplatí kupovat je pro všechny druhy rostlin zvlášť. Vše mi totiž díky tomu na zahradě roste jako z vody.


Reagovat
Anonymni 25.08.22

Mně se teď podařilo sehnat na internetovém obchodě hnojivo na okrasné květiny za nádhernou cenu i s dopravou zdarma, díky tomu, že jsem brouzdala po webovkách https://slevovykupon.net/ a našla právě slevový kupon :-) Objednala jsem hned 10 kg a s tím si vystačím hravě do příštího roku.


Reagovat
Chris 30.03.24

www.aka.ms/linkphoneqr is a software designed to easily sync your mobile device, Surface Duo to your PC and access its features. Using www.aka.ms/linkphoneqr you can sync your smartphone to your windows computer and the possibilities become virtually limitless. Seamlessly transfer content between them, use mobile apps on PCs without hassle – there’s simply no limit! Moreover you can:


Reagovat
Chris 30.03.24

www.aka.ms/linkphoneqr is a software designed to easily sync your mobile device, Surface Duo to your PC and access its features. Using www.aka.ms/linkphoneqr you can sync your smartphone to your windows computer and the possibilities become virtually limitless. Seamlessly transfer content between them, use mobile apps on PCs without hassle – there’s simply no limit!


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.