Diskuze

Růže

Jaké kytičky mezi růže?


Velvet 21.01.12

Mám záhon růží a ráda bych mezi ně zasadila nějaké kytičky, ale nevím jaké?


Reagovat
aktevinka 31.03.12

Někde jsem vyčetla, že se mezi růže mohou zasadit Afrikánky (Aksamitník)a jelikož mají svůj charakteristický pach který nevoní škůdcům tak růže jsou bez nich. Letos to budu zkoušet poprvé a tak jsem zvědavá na účinnost. :mavam:


Reagovat
Re: aktevinka | kyti5 02.04.12

taky radějí dát mezi růže levanduli proti škůdcům :lol: :lol: :lol: :lol:


Reagovat
Velvet 01.04.12

Děkuji za odpověď, vyzkouším také. :mavam:


Reagovat
60 01.04.12

Já dala mezi růže modré ladoňky,vypadá to dobře a pěkně se rozrůstaj,posí­lám foto


Reagovat
60 02.04.12

Tak to je Hanko dobrej nápad,třeba na nich nebudou ani mšice,že jo :potlesk: :potlesk: :potlesk:


Reagovat
Re: 60 | kyti5 02.04.12

ano ,proto raděj sázet levanduli


Reagovat
Velvet 03.04.12

Moc vám děkuji za rady, koupila jsem si semínka levandule lékařské a aksamitníku. Ten aksamitník mám žíhaný:Mr.MAJESTIC.


Reagovat
kyti5 03.04.12

tak to bude krásy :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka:


Reagovat
kaktusy 25.06.13

KDYŽ JSEM ČETLA TYTO PŘÍSPĚVPYTAK ANO MÁM JE VYZKOUŠENÉ. MÁM NASAZENÉ V JEDNOM PÁSE RŮŽE A V DRUHÉM JSEM MĚLA AFRIKÁNOVÝ, TO BYLA NÁDHERA, LETOS SE POKOUŠÍM O LEVANDULI, A VYSEMENILY SE MĚ I AFRIKÁNY V MENŠÍM MNOŽSTVÍ. MĚJTE SE HEZKY S RŮŽEMA


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.