Diskuze

Růže

Jaké kytičky mezi růže?


Velvet 21.01.12

Mám záhon růží a ráda bych mezi ně zasadila nějaké kytičky, ale nevím jaké?


Reagovat
aktevinka 31.03.12

Někde jsem vyčetla, že se mezi růže mohou zasadit Afrikánky (Aksamitník)a jelikož mají svůj charakteristický pach který nevoní škůdcům tak růže jsou bez nich. Letos to budu zkoušet poprvé a tak jsem zvědavá na účinnost. :mavam:


Reagovat
Re: aktevinka | kyti5 02.04.12

taky radějí dát mezi růže levanduli proti škůdcům :lol: :lol: :lol: :lol:


Reagovat
Velvet 01.04.12

Děkuji za odpověď, vyzkouším také. :mavam:


Reagovat
60 01.04.12

Já dala mezi růže modré ladoňky,vypadá to dobře a pěkně se rozrůstaj,posí­lám foto


Reagovat
60 02.04.12

Tak to je Hanko dobrej nápad,třeba na nich nebudou ani mšice,že jo :potlesk: :potlesk: :potlesk:


Reagovat
Re: 60 | kyti5 02.04.12

ano ,proto raděj sázet levanduli


Reagovat
Velvet 03.04.12

Moc vám děkuji za rady, koupila jsem si semínka levandule lékařské a aksamitníku. Ten aksamitník mám žíhaný:Mr.MAJESTIC.


Reagovat
kyti5 03.04.12

tak to bude krásy :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka:


Reagovat
kaktusy 25.06.13

KDYŽ JSEM ČETLA TYTO PŘÍSPĚVPYTAK ANO MÁM JE VYZKOUŠENÉ. MÁM NASAZENÉ V JEDNOM PÁSE RŮŽE A V DRUHÉM JSEM MĚLA AFRIKÁNOVÝ, TO BYLA NÁDHERA, LETOS SE POKOUŠÍM O LEVANDULI, A VYSEMENILY SE MĚ I AFRIKÁNY V MENŠÍM MNOŽSTVÍ. MĚJTE SE HEZKY S RŮŽEMA


Reagovat
Anonymni 17.08.22

One Spin on EVERY Slot Machine in HIGH LIMIT at Coushatta 먹튀사이트


Reagovat
zoink 19.08.22

To mě také zajímá, vysadila jsem si loni keříky a hodně se mi rozrostly, hlavně bílá růže , ale pořád je mezi nimi dost prostoru na nějaké jiné květiny. Ideálně opravdu něco, co odpuzuje škůdce, to je zlo, ty růže jsou nesmírně háklivé na všechno..Co ten aksamitník, pomohl proti škůdcům?? Nebo jestli má někdo další tip, jsem s ním :-)


Reagovat
Anonymni 23.08.22

The Maths Behind 실시간파워볼 라이브스코어


Reagovat
Anonymni 01.09.22

Day in the Life of a Japanese 안전한 홀덤사이트 Worker Pachinko


Reagovat
Anonymni 06.09.22

Brian + Marco take on Rocky Gap 바카라사이트 in Maryland


Reagovat
Anonymni 06.09.22

Very Simple 토토사이트 안전한놀이터 Win Strategy (Symmetry Strategy)


Reagovat
Anonymni 09.09.22

Winning Money Casino 모바일카지노 2


Reagovat
samkumar10090 14.03.24

www.aka.ms/addpc is an incredible feature that allows users to seamlessly combine their smartphones and PCs for an enhanced digital experience by using www.aka.ms/addpc Users can experience greater synchronization between devices by linking their PC with their phone, sharing files, notifications, etc, between both devices seamlessly. If you need assistance getting started or using Phone Link via www.aka.ms/addpc , this guide is here to walk through every step involved.


Reagovat
Anonymni 04.04.24

Thank you for spreading the news to anyone you know who might be interested in this subject.You can also visit my website for further details. play papa's freeze­ria game


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.