Diskuze

Volné diskuse

Jaké osvětlení na zahradu?


Anonymni 05.12.22

Ahoj, chtěl bych se na něco zeptat. Přemýšlel jsem nad tím, že bych si na zahradu koupil nějaké zahradní osvětlení. Neměl by někdo z vás náhodou tipy ohledně výběru? Případně budu klidně i rád za odkaz na konkrétní obchod. Já jsem se zatím díval, že nějaké věci mají třeba na https://inhaus.cz/…i-osvetleni/ ale určitě budu rád za více tipů, abych mohl porovnat. Díky. :)


Reagovat
Anonymni 24.01.23

My na zahradě máme obyčejnou svítilnu, kterou můžete vidět na lampách veřejného osvětlení. Když byl ještě socialismus, tak manžel vzal domů z jedné továrny pár světel a ty jsme nechali v původním stavu do teď. No a teď nám krásně osvětlí i naše zahradní grily, které máme na obou terasách.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.