Diskuze

Sekačky a vertikutátory

Jakou sekačku


Kvetinkamalinka 02.05.12

Prosím o radu, máme chatu ve svahu, nicméně část před chatou je rovinatá a kus s mírným svahem a kus s trochu prudším (prudké partie nezamýšlím sekat). Trávu sekáme zatím křovinořezem. Nicméně uvažuji o sekačce. Terén samotný není zcela rovný (důlky, kopečky apod., mírně vyjeté koleje od auta. Zcela srovnat to nelze.

Je nějaká sekačka na benzín, která by se poprala s „divokým“ terénem? Děkuji. 8)


Reagovat
martyss22 12.07.12

AHoj, samozřejmně že taková sekačka existuje, jednu mám a sem moc spokojený, u nás teren sám hrbol a kopec, bez pojezdu a výkonu bych to nezvládl, kupoval jsem ji tenkrát dost drahou, ale dnes už jsou daleko levnější. Dost záleží na tom kolik do toho chce člověk vrazit. Doporučoval bych tuhle http://www.nakupni-dum.cz/…-d161827.htm Ovšem mají tam větší výběr, tak stačí kouknout :)


Reagovat
Radek Holík 06.08.12

Zdravím! Já nedávno kupoval tuhle sedačku přímo z internetu: http://www.danesi-shop.cz/…-sb/d-70314/ a vůbec si zatím nemůžu stěžovat!! Doporučuji:-)


Reagovat
Anonymni 09.04.19

Sekačky http://bazarbox.cz/…rada/sekacky


Reagovat
Anonymni 26.05.22

Ono největší problém je podle mě ten, že většina článků o tom, jak vybrat sekačku, jsou jen placené PR články, které přesně vědí, jakou sekačku od jaké firmy si vybrat. A většinou ty sekačky nestojí za to, protože si musí platit tenhle typ reklamy. Já osobně nedám dopustit na cokoliv, co má motor Briggs & Stratton.


Reagovat
Anonymni 31.05.22

Podle mě je to celkem jedno. Kdybyste chtěl, tak se teď budu zbavovat jednoho traktůrku od Hondy, protože mi to doma akorát překáží a já sekám s velkou lištou a traktůrek je mi malý. Pokud ho nikdo nebude chtít, nejspíš ho vyhraje výkup aut Praha, jestli o něj budou mít zájem. A když ne, tak to hodím klasicky na internet. Nebaví mě totiž ale moc se hádat a handlovat s lidmi o ceně, takže je bazar vždycky až poslední volba. ;-)


Reagovat
Anonymni 31.05.22

Zdravím. Zajímala by mě taková věc. Jaký máte názor na takové ty aku sekačky? Máte to někdo reálně doma? Jde mi o to, že bych na léto potřeboval na zahradu nějakou novou sekačku, protože stará je rozbitá a opravit asi nepůjde. A koukal jsem, že ty aku sekačky nejsou až tak drahé, viz https://www.aztechnika.cz/…aku-program/ Má to ale smysl? Jde mi o to, aby se ta sekačka taky třeba za 5 minut nevybila.


Reagovat
Jana89 15.12.22

My jsme letos v létě s manželem kupovali na naší chatu benzínovou sekačku s pojezdem Hyundai a zatím jsme spokojeni. Terén na zahradě není úplně dokonalý a skvěle to zvládá. Objednávali jsme ji z internetového obchodu Alza a použili jsme k tomu slevové kupóny z webu https://slevovykupon.net/ a měli jsme dopravu zdarma včetně nějaké té slevy ještě.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.