Diskuze

Sekačky a vertikutátory

Jakou sekačku


Kvetinkamalinka 02.05.12

Prosím o radu, máme chatu ve svahu, nicméně část před chatou je rovinatá a kus s mírným svahem a kus s trochu prudším (prudké partie nezamýšlím sekat). Trávu sekáme zatím křovinořezem. Nicméně uvažuji o sekačce. Terén samotný není zcela rovný (důlky, kopečky apod., mírně vyjeté koleje od auta. Zcela srovnat to nelze.

Je nějaká sekačka na benzín, která by se poprala s „divokým“ terénem? Děkuji. 8)


Reagovat
martyss22 12.07.12

AHoj, samozřejmně že taková sekačka existuje, jednu mám a sem moc spokojený, u nás teren sám hrbol a kopec, bez pojezdu a výkonu bych to nezvládl, kupoval jsem ji tenkrát dost drahou, ale dnes už jsou daleko levnější. Dost záleží na tom kolik do toho chce člověk vrazit. Doporučoval bych tuhle http://www.nakupni-dum.cz/…-d161827.htm Ovšem mají tam větší výběr, tak stačí kouknout :)


Reagovat
Radek Holík 06.08.12

Zdravím! Já nedávno kupoval tuhle sedačku přímo z internetu: http://www.danesi-shop.cz/…-sb/d-70314/ a vůbec si zatím nemůžu stěžovat!! Doporučuji:-)


Reagovat
Anonymni 09.04.19

Sekačky http://bazarbox.cz/…rada/sekacky


ReagovatOblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.

Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.