Diskuze

Ostatní zahradní nářadí

Jakou svářečku


Ruda87 10.04.13

Ahoj, potřeboval bych pomoci s výběrem sváčečky, četl jsem článek o výběru a nejvíc by mi asi vyhovovala GAMA 160, myslíte, si že je to dobrá volba?


Reagovat
Anonymni 12.08.21

není někde srovnání jako dělají na https://komparito.cz/ ?


Reagovat
Anonymni 29.03.22

Taky by se mi v dílně docela hodila nějaká invertorová svářečka. Ta Gama nevypadá špatně. Díval jsem se ale po různých obchodech a docela mě ještě zaujal tento set: https://www.pantermax.cz/…ET-1-d25.htm Nemáte někdo zkušenost? Hlavně za tu cenu mi to přijde super. Co myslíte vy? Má to smysl?


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.