Diskuze

Ostatní zahradní nářadí

Jakou svářečku


Ruda87 10.04.13

Ahoj, potřeboval bych pomoci s výběrem sváčečky, četl jsem článek o výběru a nejvíc by mi asi vyhovovala GAMA 160, myslíte, si že je to dobrá volba?


Reagovat
Anonymni 12.08.21

není někde srovnání jako dělají na https://komparito.cz/ ?


Reagovat
Anonymni 29.03.22

Taky by se mi v dílně docela hodila nějaká invertorová svářečka. Ta Gama nevypadá špatně. Díval jsem se ale po různých obchodech a docela mě ještě zaujal tento set: https://www.pantermax.cz/…ET-1-d25.htm Nemáte někdo zkušenost? Hlavně za tu cenu mi to přijde super. Co myslíte vy? Má to smysl?


Reagovat
Anonymni 24.08.22

A skutečně ji potřebujete? Jako jasně, že svářečka je fajn, ale jak často sváříte? Já jsem zjistil, že spousta nářadí se dá půjčit. Třeba ještěrku si taky nekoupím, když existuje půjčovna vysokozdvižných vozíků Praha, kde jsem si půjčoval malý zvedák, když jsme dělali fasádu. A se svářečkou to mám stejné. Potřebuju jednou nebo dvakrát za rok něco zakápnout a to většinou není tak, že bych to potřeboval ráz na ráz, takže dojedu do půjčovny a druhý den ji mám doma.


Reagovat
Anonymni 24.08.22

A skutečně ji potřebujete? Jako jasně, že svářečka je fajn, ale jak často sváříte? Já jsem zjistil, že spousta nářadí se dá půjčit. Třeba ještěrku si taky nekoupím, když existuje půjčovna vysokozdvižných vozíků Praha, kde jsem si půjčoval malý zvedák, když jsme dělali fasádu. A se svářečkou to mám stejné. Potřebuju jednou nebo dvakrát za rok něco zakápnout a to většinou není tak, že bych to potřeboval ráz na ráz, takže dojedu do půjčovny a druhý den ji mám doma.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.