Diskuze

Zahradní stavby a nábytek

Jaký máte názor na bioklimatické pergoly?


Anonymni 24.04.23

Ahoj, co si myslíte o bioklimatických pergolách? Má něco takového smysl? Všiml jsem si, že je to v poslední době celkem trend. Právě už asi rok přemýšlím nad stavbou pergoly. Původně jsem si chtěl nějakou postavit svépomocí, ale pak jsem na https://www.atypy.cz/…cke-pergoly/ narazil tady na tyto bioklimatické a musím teda říct, že ten koncept mě hodně zaujal. Máte to někdo? Jaké jsou popřípadě vaše zkušenosti? Díky. :)


Reagovat
Anonymni 18.05.23

I would really like to try out this door company's services. I heard a lot of great things about Caldwells. Here's the https://caldwells.com/ to their site and I would gladly appreciate your thoughts about them.


Reagovat
Anonymni 19.05.23

Prošli jsme si obdobím, kdy jsme experimentovali s různými látkovými altány, které se často při větším větru lámal konstrukce. Nakonec jsme se rozhodli pro klasický dřevěný altán a rozdíl je ohromující. Pokud tedy nemáte na svém pozemku žádný stín a chcete si ho užít, rozhodně doporučuji investovat do https://modul-company.sk, který vám nepřinese nepříjemné překvapení při větrných podmínkách.


Reagovat
Anonymni 23.05.23

Jako narovinu vůbec nevím, o co jde. Ale vlastně se na to asi podívám a zjistím si, o co vlastně jde. :) Mě se líbí klasické zahradní altány, ale když by byla nějaká modernější alternativa, tak bych se možná nechal chvíli lámat. :) Takže díky za fajn tip. :)


Reagovat
Anonymni 26.06.23

That was a huge assistance, thank you! I'm just getting started, but I'm already learning a lot! Respect, you're doing great work. drift boss


Reagovat
Anonymni 08.11.23

S dovolením se připíchnu :-) . Taky budeme příští ok řešit pergolu a zatím nemáme žádný nápad. Zima bude dlouhá, tak snad něco vymyslíme. Zatím jsme měli jen takové provizorní zastřešení. Koupili jsme si zakrývací plachty z https://www.peplachty.cz/…achty-eshop/ a až budeme mít pergolu, tak s plachtami přikryjeme dřevo :-) .


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.