Diskuze

Ostatní zahradní nářadí

Jaký výkonný kompresor?


Anonymni 17.03.22

Dobrý den, taky myslete na to, aby vám to utáhly domácí rozvody elektřiny. Některé kompresory jsou na 380 V a tahle přípojka se z domácností a dílen pomalu vytrácí. Hlavně u těch šroubových to tak bývá. Nicméně nikdy není pozdě na to dát do rozbočovací krabice pod omítku i těch zmiňovaných 380 V. Ono v dílně to využijete i na silnější cirkulárku nebo sloupovou vrtačku. ;-)


Reagovat
Re: Anonymni | Anonymni 01.11.22

Já teda doma 380V nemám, ale před pár lety jsem uvažoval nad tím, že bych si to tu zařídil. Je pravda, že taková přípojka se čas od času opravdu hodí. Tehdy jsem na to dokonce i nakoupil vodiče a další věci. K realizaci ale nakonec nikdy nedošlo. Třeba někdy. :)


Reagovat
Anonymni 30.05.22

Tak s tímto tématem jste úplně trefil hřebík na hlavičku! Přesně toto téma teď také řeším. Já doma naštěstí přípojku na 380V mám, ale rozvody by určitě potřebovaly revizi. Mimochodem nemáte náhodou tip na nějaký šroubový kompresor do dílny? Já jsem se díval například na https://www.kompresory-filtry-servis.cz/ ale tam mají spíše takové ty industriální, to by se mi do dílny asi nevešlo. :)


Reagovat
Anonymni 17.08.22

ALL YOU NEED TO KNOW ABOUT „바카라검증업체“ in Black Ops 3 ONLY USABLE FOR 60 MINUTES


Reagovat
Anonymni 17.08.22

Zdravíčko, tak ono záleží na tom, na co ho máte. :-) My jsme třeba dělali projekt patrového domu, respektive pak už samotnou stavbu, a to jsme využili fakt velký průmyslový. Ono pořád je co dofukovat, tlakovat a tak různě. ;-) Nevím úplně, jestli je ideální volba šroubový kompresor, ale nám stačil jeden s velkou 250l nádrží. ;-)


Reagovat
Anonymni 23.08.22

2020 Winning 실시간파워볼 실시간파워볼전용사이트! No Patterns! No Trends! No Guess-Work!


Reagovat
Anonymni 24.08.22

How to Win in a 카지노커뮤니티 – GUARANTEED! – Even if You Know Nothing!


Reagovat
Anonymni 02.09.22

The Truth About 6:5 챔피언바둑이


Reagovat
Anonymni 06.09.22

라이브카지노 Strategy from Former Card Counters


Reagovat
Anonymni 06.09.22

How to win at 토토사이트 안전놀이터 토토사이트 (21) with gambling expert Michael „Wizard of Odds“ Shackleford


Reagovat
Anonymni 09.09.22

007카지노 Maximum Fortune – New Version


Reagovat
Anonymni 14.03.23

Tak v praxi záleží nejvíce na tom, na co ho potřebujete a jak velký rozpočet na něj máte. A pak taky prostor. Většina lidí shání zbytečně velký kompresor a má to na dofukování kol. To je samozřejmě nesmysl. Navíc jsou do toho i drahé náhradní díly. Do menších vám, s trochu nadsázky, stačí malé EC motory Bühler a máte vyřešeno.


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.