Diskuze

Jehličnany a konifery

Jedle a modřín


Janina26 06.09.15

Dobrý den, mám na zahradě (tedy spíše měla jsem) 18letou korejskou jedli a vedle 13letý japonský modřín ‚Diana‘. Na jaře začala z koruny jedle masivně téct pryskyřice. Začátkem prázdnin během pár dní uschnul vršek modřínu a asi o 2m níž opadala kůra. Kmen vypadá jako oklovaný od ptáků, ale jinak je strom stále zelený. Během velkých veder jedle za týden zcela opadala, zálivkou to rozhodně nebylo ostatní rostliny pod ní jsou svěží a zdravé ( jap. javory, pěnišník, pierisy atd.) Mám obavy z dřevokazných škůdců. Prosím, poraďte.


Reagovat
Anonymni 08.07.22

God, why am I here now? Everything I want to know is here. It's the best토토사이트추천


Reagovat
Anonymni 11.01.23

Your explanation is organized very easy to understand!!! I understood at once. Could you please post about majorsite ?? Please!!


Reagovat
Anonymni 14.01.23

I'm writing on this topic these days, slotsite, but I have stopped writing because there is no reference material. Then I accidentally found your article. I can refer to a variety of materials, so I think the work I was preparing will work! Thank you for your efforts.


Reagovat
Anonymni 25.10.23

No jako moc nevím, co s tím. Možná to prostě přemístit někam, kde tomu bude lépe. Ale výkopové a zemní práce by v tomhle případě asi vyšly na nějakou, ne nízkou, kačku. Ale tak jako záleží na tom, jak moc vám na těch stromech záleží. To je přeci jasné jako facka. :)


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.