Diskuze

Voda v zahradě a zavlažovací systémy

Jezírko


60 13.05.11

Máme malé jezírko,mini,můžu do něj dát lekníny? Máte někdo zkušenosti,co do malého jezírka,jaké kytky ,nebo 2.rybičky??? :lol:


Reagovat
Re: 60 | TW 05.12.11

Dobrý den, volte raději dřevo. všeobecně platí se kovu do vody vyhnout, ikdyž bude kovová část můstku na jezírkem, děéšť a povětrnostní vlivy stejně začas zpustí korozi a ta bude stékat přímo do vody. za mě , doporučuji raději to dřevo.


Reagovat
Re: 60 | Tom76 05.12.11

Dobrý večer, ano dle mého názoru můžete. Sám mám v jezírku více druhů leknínů a jsou i menší odrůdy, které nevyžadují takovou hloubku. Mají menší listy a stačí jim 40cm. jsou vidět i na obrázcích z diskuse www.projezirko.cz


Reagovat
Kuba Valach 08.10.11

Mohu-li, mám také jeden dotaz relevantní tomuto tématu:) Určitě se podívám po knize Jaroslava Svobody – Ekozahrady.Kaž­dopádně, dělal jsem sám teď doma zahradu a chystám se na můstek. Ten mám v plánu si nechat vypálit laserem a svařit ve zdejší kovovýrobě, ale rád bych věděl, zda by lepší možnost nebyl dřevěný. Zda je most ze železa, resp z kovu vhodný na přemostění vodní plochy na zahradě? Díky, Jakub.


Reagovat
Lanková 05.12.11

Ahoj 60, za jaký čas ho přeplaveš? A co otočky? N. :palec:


Reagovat
zofka2011 11.12.12

TAké mám malé jezírko s několika druhy leknínů a pár rybkami. Mám ho první sezónu a teď řeším problém, jak zazimovat jezírko . Docela se mi líbí ta varianta s topným tělesem, problém s přívodem proudu bychom neměli, ale nevím… jak zazimováváte vy, aby vám přežily kytky i ryby?


Reagovat
kulich90 20.04.15

Dobrý den, taky bych se chtěl zeptat, jaké rostliny by se hodily k jezírku. Máte někdo zkušensoti s pěstováním blatouchů nebo orobince? Díky moc.


Reagovat
Server Error

Server Error

We're sorry! The server encountered an internal error and was unable to complete your request. Please try again later.

error 500