Diskuze

Ostatní okrasné rostliny

Jiřinky


60 28.05.11

pěstuji jiřinky,ale strašně chutnají slimákům,tak nevím jestli je mám nechávat radši ve velkých květináčích,máte je někdo?dík


Reagovat
Magdalenka73 28.05.11

Já je mám normálně na záhonu. Letos jsem si vypěstovala ze semínek i nízké, ty jsem sázela do květináčů i do země.Ale obsypala jsem je Vanishem,protože dokud byly malé, slimákům opravdu jely.


Reagovat
60 28.05.11

loni jsem je měla ve velkých květináčích a byly krásné a letos je mám na záhonu,jěště bych se vás ráda zeptala,jestli máte černý rybíz,mám ho druhým rokem na kmínku a vůbec nemá ani bobuli,tak nevím kdy bude rodit?díky


Reagovat
Magdalenka73 29.05.11

Zatím neporadím, sázeli jsme teprve letos,máme keříčkové.Ale červený už trochu kvetl, tak jsem sama zvědavá, jestli udrží plody.


Reagovat
60 29.05.11

já myslím,že mi ten černý rybíz omrznul,je to škoda,tak jsem se na něj těšila a prý je zdravej..


Reagovat
petra79 12.03.12

Ahoj,zasadila jsem do květináče většího jiřinku a chci se zeptat na jakým místě to mám teď mít?V chladu nebo normálně pokojová teplota a na sluníčku?Pořád z toho nejsem moudrá?A jak často zalévat?Děkuji


Reagovat
Re: petra79 | ZAHRADNÍK 12.03.12

dobrý dne , dovolte abych trošku poradil kam s právě nasazenou jiřinkou , pokud můžu doporučit tak ji nechte zatím v chladu , teplo bý způsobilo moc rychlé narašení a předčasný růst , jiřinku totiš můžete dát ven až v polovině dubna je totiš nachylná na jakýkoliv i sebemenčí mrazík . :)


Reagovat
60 13.03.12

Já mám taky hodně jiřinek a četla jsem,že by se teď do něčeho měli dát,aby naklíčili,je to pravda,díky


Reagovat
Re: 60 | ZAHRADNÍK 13.03.12

ano ano je to pravda narašit , naklíčit dva totožné pojmy , ale raději nechat nakličit někde v chladu ve vlchké rašelině


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.



Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.