Diskuze

Voda v zahradě a zavlažovací systémy

Kal ve vodě


Michal789 02.07.13

Dobrý den, v mém bazenu se usadil kal a nevím co s tím vločkovač jsem už použil opakovaně se stim nic nestalo když je vyplá filtrace tak se to roznese po celem bazéně ale když je vyplá sedí to nadně písek jsem měnil několikrát jsem ho pral a stejně nic PH je v pohodě tak prosim o radu ":http://www.imagehosting.cz/?… *]

":http://www.imagehosting.cz/?… *]

předem děkuji za jaké koliv reakce :)


Reagovat
platěnka 11.07.13

Zdar a sílu Mám bazén už několik let a musím říct že takový problém jsem neměla. Léta jsem se snažila rovnat ph pomocí chloru a nikdy se mi nepodařilo, aby voda nezezelenala či neměla jiný problém. Od té doby co používám jen savo dle návodu mám klid a vodu čistou. Lze ho použít i jako šokové ošetření.


Reagovat
buliznik 11.07.13

Též používáme léta savo a v pohodě! :potlesk:


Reagovat
Rapier 09.09.14

Tak já bych se zkusil prvně podívat na nějaké článečky. Třeba na http://www.bazenovachemiepraha.cz/page/clanky/19 jsou občas dost užiteční rady, ale mají i slušné výrobky. Aspoň myslím. Za zkoušku to nejspíš stojí


Reagovat
Re: Rapier | Capt. Gilbear 10.09.14

[citace] @Rapier píše: Tak já bych se zkusil prvně podívat na nějaké článečky. Třeba na http://www.bazenovachemiepraha.cz/page/clanky/19 jsou občas dost užiteční rady, ale mají i slušné výrobky. Aspoň myslím. Za zkoušku to nejspíš stojí [/citace] tak jsem si ty jejich stránky projížděl a celkem mě zaujala ta jejich bazénová sůl. Připomnělo mi to, že žena vždycky chtěla bezchlorový slaný bazén, jí asi na jaro nachystám malý překvápko.


Reagovat
Anonymni 17.04.19

Ahoj, taky jsme měli v našem bazénu dost kalu a pomohlo nám koupit kvalitnější pískovou filtraci z https://www.albixon.cz/…vi/filtrace/ , která očividně vodu čistí mnohem lépe, protože od té doby je voda v našem bazéně průzračná jako krišťál.


Reagovat
Anonymni 29.01.20

A dáváte do bazénu nějakou chemii ? Já jsem předtím taky používal pouze filtraci a bazén zezelenal. Musel jsem proto na https://hrackyzadobrekacky.cz/…127-cm-na82d koupit plováchna chemii a k tomu nějaké chlorové tablety. Během jednoho dne po aplikaci bylo po problému.


Reagovat
Anonymni 01.10.21

S manželem jsme si po dlouhé vyjednávací době ze strany banky konečně vzali hypotéku a koupili si náš vysněný rodinný dům. Od té doby, co jsme dokončili vnitřní práce teď na zahradě trávím nespočet hodin a vůbec si nedovedu představit jaké to bude, až se jednou narodí děti a budou tam pobíhat.


Reagovat
sam322657 10.08.22

GTA Online The Diamond 먹튀사이트 Heist – All Entrance and Exit Options


Reagovat
alaiazoey239 15.08.22

Epiphone 파워볼전용사이트 파워볼 먹튀 검증 Pickup Swap: Average To Awesome?


Reagovat
Anonymni 15.08.22

Dobrý den, odkud máte vodu? Nám se tohle stávalo, když jsme měli bazén napojený na terciální okruh. Pomohlo, až když jsme vyměnili směšovací ventil se servopohonem, který tu vodu trochu kalil a nějak špatně míchal. Ale to byl, pravda pravdoucí, hodně speciální případ, který i servisák viděl, dle jeho slov, poprvé v životě. ;-) Oprava ale naštěstí poměrně jednoduchá. ;-)


Reagovat
Anonymni 16.08.22

How to win at 카지노커뮤니티 (21) with gambling expert Michael Wizard of Odds Shackleford


Reagovat
Anonymni 22.08.22

Gambling on a 모바일홀덤 텍사스 홀덤족보 bailout.


Reagovat
paigeueno934 31.08.22

GTA Online 카지노게임사이트 Heist: Stealing Diamonds $3,619,000 | Silent & Sneaky (Elite & Hard Mode)


Reagovat
Anonymni 05.09.22

How To Deal Cards In 토토사이트 안전공원


Reagovat
Anonymni 05.10.22

Your post is very helpful and information is reliable. I am satisfied with your post. Thank you so much for sharing this wonderful post. If you have any assignment requirement then you are at the right place. 바카라게임사이트


Reagovat
Anonymni 11.04.23

I found so many interesting things in this discussion on your site.Exceptionally attractive posts It s my first time here. 먹튀폴리스


Reagovat
Anonymni 14.04.23

I started a homepage. I am also sharing good articles like this blog. 토토레드


Reagovat

Oblast Lednicko-valtického areálu návštěvníkům nabízí množství historických památek, malebné parky i krásné zahrady. Pojďte strávit dovolenou na Lednicko-valtický areál. Ubytovat se můžete v nejvíce navštěvovaných městech na stránkách ubytování Lednice nebo ubytování Valtice. Pokud před zahradami upřednostňujete přírodu a les, vyberte si chaty k pronájmu na okraji lesa v klidném a tichém prostředí. Dovolená v této lokalitě se vyplatí v každém ročním období a zvláště na podzim, kdy zde probíhají vinobraní.Máte problém najít potřebné náčiní, když ho nejvíce potřebujete? Máte už dost nástrojů povalujících se bez ladu a skladu v dílně? Poradíme s pořízením vhodného kufru na nářadí.Ynaradi.cz.