Diskuze

Voda v zahradě a zavlažovací systémy

Kal ve vodě

Michal789 02.07.13
Dobrý den, v mém bazenu se usadil kal a nevím co s tím vločkovač jsem už použil opakovaně se stim nic nestalo když je vyplá filtrace tak se to roznese po celem bazéně ale když je vyplá sedí to nadně písek jsem měnil několikrát jsem ho pral a stejně nic PH je v pohodě tak prosim o radu [* "[* www.imagehosting.cz *]": www.imagehosting.cz *]

[* "[* www.imagehosting.cz *]": www.imagehosting.cz *]

předem děkuji za jaké koliv reakce
Reagovat
platěnka 11.07.13
Zdar a sílu Mám bazén už několik let a musím říct že takový problém jsem neměla. Léta jsem se snažila rovnat ph pomocí chloru a nikdy se mi nepodařilo, aby voda nezezelenala či neměla jiný problém. Od té doby co používám jen savo dle návodu mám klid a vodu čistou. Lze ho použít i jako šokové ošetření.
Reagovat
buliznik 11.07.13
Též používáme léta savo a v pohodě!
Reagovat
Rapier 09.09.14
Tak já bych se zkusil prvně podívat na nějaké článečky. Třeba na www.bazenovachemiepraha.cz jsou občas dost užiteční rady, ale mají i slušné výrobky. Aspoň myslím. Za zkoušku to nejspíš stojí
Reagovat
Re: Rapier | Capt. Gilbear 10.09.14
[citace]
**@Rapier** píše:
Tak já bych se zkusil prvně podívat na nějaké článečky. Třeba na www.bazenovachemiepraha.cz jsou občas dost užiteční rady, ale mají i slušné výrobky. Aspoň myslím. Za zkoušku to nejspíš stojí
[/citace]
tak jsem si ty jejich stránky projížděl a celkem mě zaujala ta jejich bazénová sůl. Připomnělo mi to, že žena vždycky chtěla bezchlorový slaný bazén, jí asi na jaro nachystám malý překvápko.
Reagovat